Підкорювачі хвиль (2012) дивитися онлайн

Chasing Mavericks

Про фільм Підкорювачі хвиль (2012) українською мовою:

Існують на нашій планеті такі люди, які люблять ризикувати, і без цього вони просто не бачать сенсу в житті. Також існує безліч різновидів спортивних, де спортсмени реально ризикують своїми життями, і тільки для того, щоб відчути у крові дозу адреналіну. Спортивна драма Підкорювачі хвиль дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості, 2012 року випуску оповідає про такому унікальному захоплення, як серфінг - спорт королів. І з цим не посперечаєшся, що даний вид спорту вкрай небезпечний, але, тим не менш, сотні, навіть тисячі людей промишляють серфінгом. Тільки знову ж таки, дивлячись де кататися на дошці, адже є і такі місця на планеті, де хвилі надмірно небезпечні. Ось, наприклад, одне з таких місць - узбережжя Каліфорнії. Справа в тому полягає, що тут навіть самі професійні спортсмени не всі погоджуються підкорити хвилю.

І не дивно, адже подібна хвиля досягає приблизно двадцяти метрів у висоту, а це вже не жарти! Але бувають і такі молоді люди, яким це насправді дуже важливо. Одним з таких спортсменів і є головний герой спортивної драми Підкорювачі хвиль дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості, роль якого виконує Джерард Батлер. Цього молодого і перспективного спортсмена звуть Хессон, і він реально любить ризикувати своїм життям. Серфінг дл хлопця - найважливіше в житті, звичайно ж, не вважаючи його молодий коханої дружини. Вона завжди дуже хвилювалася за свого чоловіка, що він постійно так сильно ризикує своїм життям, і не розуміла, заради чого він це робить. Загалом, Хессону довелося дати слово своїй коханій дружині, що він покінчить з цією справою.

Але з іншого боку, він неодноразово ризикував своїм життям, підкоряючи раз за разом стихію і так далі. Але він любить дружину більше, ніж спорт, та й взагалі, ніж що-небудь ще. І зважаючи на все це, все-таки вирішив зав'язати. Тільки от якщо людина насправді ризиковий, то це у нього в крові, ризик є його складовою, від якої просто неможливо так просто позбутися. Загалом, все В недалекому майбутньому кардинально змінюється, коли головний герой по абсолютної випадковості знайомиться з молодим чоловіком, якого звуть Джей. Цей хлопець також є молодим і дуже перспективним спортсменом, який збирається незабаром підкорювати гребені хвиль Каліфорнії. І тут вже навіть сам Хессон не здатний утриматися від спокуси, і разом вони беруться за справу, ризикуючи своїм життям в картині Підкорювачі хвиль дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості.
Підкорювачі хвиль (2012)

Дивитися фільм Підкорювачі хвиль (2012) в хорошій якості

Підкорювачі хвиль (2012)Підкорювачі хвиль (2012)Підкорювачі хвиль (2012)

Покорители волн (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Ratazey
  • offline
  • 18 квітня 2017 20:49
  • 0
Очень крутой фильм, не пожалел что посмотрел. Оставляет задуматся над жизнью. 10 из 10
Обязательный к просмотру.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.