Need for Speed. Жага швидкості (2014)

Need for Speed. Жага швидкості (2014) дивитися онлайн

Need for Speed

Про фільм Need for Speed. Жага швидкості (2014) українською мовою:

У 2014 році в прокат виходить фільм Need for Speed: Жага швидкості (2014), в основу якого ліг сюжет з відомої гри з тією ж назвою. У кінострічці йдеться про долю Тобі Маршалла. Цей талановитий автомеханік, захоплюється підпільними гонками, змушений був взяти в партнери колишнього стрітрейсера Діно, щоб врятувати свою автомайстерню. Але компаньйон підставляє Тобі, і йому пред'являють помилкові звинувачення у злочині. Після двох років в'язниці герой одержимий жагою помсти. Щоб здійснити свій план, він бере участь у перегонах. Тим часом, колишній партнер дізнається, що Тобі вийшов з в'язниці, і призначає пристойну винагороду за його усунення.

Фільми про стрітрейсери дуже популярні, в останні роки вийшли такі картини як Форсаж, Гонка, Запалювання та інші. Але творці фільму Need for Speed: Жага швидкості (2014) запевняють, що фільм не схожий на інші стрічки цього жанру. Це не просто гарний кримінальний бойовик з крутими машинами, але і епічний атмосферне фільм про 70-х роках в Америці та субкультури автолюбителів. У будь-якому випадку, картину Need for Speed: Жага швидкості з задоволенням подивляться як шанувальники легендарної гри NFS, так і шанувальники хороших драматичних трилерів. Красиві машини, видовищні перегони і хвацько закручений сюжет - все це чекає на глядачів у фільмі Need for Speed: Жага швидкості (2014)
Need for Speed. Жага швидкості (2014)

Дивитися фільм Need for Speed. Жага швидкості (2014) в хорошій якості

Need for Speed. Жага швидкості (2014)Need for Speed. Жага швидкості (2014)Need for Speed. Жага швидкості (2014)

Need for Speed: Жажда скорости (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Veronika
  • offline
  • 4 листопада 2017 15:19
  • +1
Перед початком фільму була настроєна скептично, оскільки не прихильник такого жанру. Але даний фільм вартий уваги. Моя оцінка 10/10.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.