Ліга мрії (2014) дивитися онлайн

United Passions

Про фільм Ліга мрії (2014) українською мовою:

Будь-яке велике починання несе в собі великі труднощі, які повинні бути успішно подолані, і лише тоді творців чекає слава і схвалення всього світу. Труднощі завжди заважають зробити все швидко, але вони загартовують волю і характер, що і дозволяє реалізувати бажане. У великій справі завжди знайдуться ті, хто допоможе, будуть і ті, хто спробують все зруйнувати, але якщо сила волі велика, то справу обов'язково буде завершено. Фільм Ліга мрії (2014) - це історія створення Міжнародної футбольної ліги, яка вважається великим досягненням і в сучасний час. На дворі початок двадцятого століття. Четверо молодих ентузіастів з різних країн, які зібралися за одним столом, вирішують втілити свою мрію в реальність і створити велику футбольну організацію. Хлопці мріють про те, щоб об'єднати весь світ за допомогою єдиного захоплення - футболу. Творці дають ім'я цієї великої організації - Міжнародна федерація з футболу, а коротко FIFA.

Це непроста справа обертається досить широкомасштабної історією, що охопила увагу всього світу. Стартує ліга, яка супроводжується надією, успіхом, злетами і падіннями, приваблює до себе не тільки увагу доброзичливців, але і заздрісників, піддавалися грошової спразі, і перешкоджають Жюль Римі, Йозефу «Зеппу» Блаттере і Авеланжу Жоао, які до останнього борються за існування FIFA. Звідси і відроджується Кубок світу з футболу, який став найвищою нагородою для будь-якого футболіста. Цим трьом сміливцям належить пережити багато чого: поява ворогів, несхвалення, компроміси, зрада і перемогу, звичайно ж, велику перемогу, завдяки якій і донині проводиться Чемпіонат світу з футболу.

Історичний фільм Ліга мрії, у якому ролі виконали Тім Рот, Сем Ніл,Фішер Стівенс, Жерар Департье і інші, був створений на реальних подіях і втілений в кинотворение відомим режисером Фредеріком Обуртини. Цей фільм особливо сподобається тим, хто є шанувальником або просто любителем футболу, а також поціновувачем історичних подій, одне з яких у цієї кіноісторії розкриваються самим реалістичним чином.
Ліга мрії (2014)

Дивитися фільм Ліга мрії (2014) в хорошій якості

Ліга мрії (2014)Ліга мрії (2014)Ліга мрії (2014)

Лига мечты (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.