Долина прощань (2013)

Долина прощань (2013) дивитися онлайн

Sayonara keikoku

Про фільм Долина прощань (2013) українською мовою:

Психологічна драма Долина прощань японського режисера Тацуши Оморі номінувалася на Московському міжнародному кінофестивалі 2013 року на приз «Золотий Георгій» за кращий фільм. Сюжет фільму розповідає історію про біль і про образу молодої дівчини, яку вона пронесла через все своє багатостраждальне життя, але в один не настільки вдалий мить через багато років доля підносить їй сюрприз - зустріч зі своїм кривдником.

Фільм Долина прощань (2013) розповість про дівчину Сатомі та події, які трапилися в її житті п'ятнадцять років тому. Всі вони спливають на поверхню, коли в долині річки знаходять мертвим її малюка. Вона потрапляє під підозру першої, але поліція заарештовує і її сусіда Одзаки. Про їх зв'язок розповідає його дружина таємнича Канака. Допитливий кореспондент журналу - Ватанабе, дізнається від неї також той факт, що давно в минулому Одзаки був замішаний у справі про групове зґвалтування.

Історія, показана Оморі - це, по суті, звернення до глядачів, через питання, які потребують відповідей. Тема про зґвалтування зажадає від глядачів японської драми Долина прощань (2013) великого співчуття і розуміння, мужності і витрачених психологічних сил. На плечі головних героїв ноша лягла і непросте завдання показати всі почуття жінки, яка втратила все, за провини інших. В історії, розказаної у фільмі Долина прощань проведені паралелі між безліччю сюжетних ліній, які не переходять одна в одну і не роблять з цього висновків. У головних героїв немає нічого спільного, крім їх минулого, яке коли-то зламало їх існування. Воно дало тільки біль, яку вони несуть через усе своє буття. Глядачі зможуть випробувати психологічний страх, і вірити, що такого не може статися в реальному житті.
Долина прощань (2013)

Дивитися фільм Долина прощань (2013) в хорошій якості

Долина прощань (2013)Долина прощань (2013)Долина прощань (2013)

Долина прощаний (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.