Невіруючі (2013) дивитися онлайн

The Unbelievers

Про фільм Невіруючі (2013) українською мовою:

Фільм Невіруючі, що вийшов в широкий прокат ще в 2013 році і вже наявний в російській озвучці з червня 2014 року - це ще одне тверде слово в нескінченному суперечці між наукою і релігією. Далеко не перше, і вже точно не останнім - бо цим людям завжди є що сказати і що протиставити переконанням, канонами і релігійним догматам. Основні дійові особи "Невіруючих" - Річард Докінз і Лоуренс Краусс - одні з найвідоміших у світі атеїстів і популяризаторів науки, даний більмо на оці всього релігійного світу, і своїм новим фільмом вони завдають нового удару. Удар логікою, наукою і здоровим глуздом по забобонам, догматам і мракобіссю.

Крім засновників фільму Невіруючі (2013), в ньому також задіяно безліч інших осіб, багатьох з яких язик не повертається назвати "другорядними". Це і зірки кіно (Вуді Аллен, Кемерон Діаз), і стендап-коміки (дуже шкода, що старина Джордж Карлін не дожив до цих днів, з упевненістю можна сказати, що він би теж вставив свої п'ять копійок у все, що сказано в цьому фільмі), і природно - великі (і не дуже) вчені і популяризатори науки. Фільм однозначно рекомендується до перегляду всім, хто в цьому світі воліє думати, а не діяти за шаблоном; розвиватися, а не стагнувати в середньовічному невігластві; розширювати горизонти, а не задовольнятися рамками свідомості; тим, хто віддає перевагу емпіричне і раціональне мислення забобонів, стереотипів і сліпій вірі.

У Росії та російськомовному сегменті інтернету фільм Невіруючі (2013) був підтриманий і поширений також за допомогою відомих діячів інтернету. Ніхто з них поки не може похвалитися власними написаними книгами, як Річард Докінз, але все ж цих людей знають і поважають. Це студії Рамбл і Верт Дайдер, Женя Badcomedian і Руслан Усачов (який вже випустив власний проект з аналогічною тематичною спрямованістю), і деякі інші широко відомі у вузьких колах люди і компанії. Можна без сумніву сказати, що фільм не буде широко затребуваний, так як далеко не кожна людина ставить собі питання, на які дається відповідь у фільмі Невіруючі. Думаючі люди як і раніше в меншості, але так буде не завжди. І чим більше подібних фільмів буде з'являтися, тим швидше настануть часи просвітництва, науки і здорового глузду. Ну а портал ua-cinema.com завжди буде давати зелене світло таким фільмам і давати вам можливість дивитися онлайн безкоштовно російською мовою. Хай береже вас Здоровий Глузд!
Невіруючі (2013)

Дивитися фільм Невіруючі (2013) в хорошій якості

Невіруючі (2013)Невіруючі (2013)Невіруючі (2013)

Неверующие (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.