Залізний лицар 2 (2014)

Залізний лицар 2 (2014) дивитися онлайн

Залізний лицар 2 (2014)
22 жовтня 2019

Про фільм Залізний лицар 2 (2014) українською мовою:

Середньовічна Європа в буквальному сенсі розривалася на частини з-за нескінченних війн і найважчих збройних конфліктів. У країні всюди панувала феодальна роздробленість і кожен, хто вважався могутнім правителем намагався захопити для себе нові землі і після чого встановити на них свою владу. Домагалися цього вони, ясна річ з допомогою всіляких військових операцій, які моментами маскувалися під благі наміри. Загарбники частенько могли прикриватися релігією та її встановленням над так званими «темними» язичницькими народами. Але от тільки при цьому кожен добре знав, чого насправді вимагали ці так звані визволителі. Без воєн не зміг обійтися і тринадцяте століття, коли всюди перебував голод і руїни і мирне життя більшості людей могла залежати тільки від уміння воїнів, а також їх кількості. Саме в ті далекі часи і сталася ця захоплююча історія.

Після підписання довгоочікуваного акта «Великої хартії вольностей» підступний король Іоанн Безземельний, захотів піти всупереч своєму слову і створив наймогутнішу в країні армію найманців, яка повинна була з легкістю повернути цю країну до далекого тираническому правління Його Величності. Але от тільки на шляху цієї армії встали по істині хоробрі воїни одного Рочерстерского замку, які навіть ціною свого життя не могли дозволити подальшому просуванню найманців по цій країні. Саме такий ось від частини невеликий загін примудрявся протистояти неймовірно великий двохтисячної армії, яка жорстоко прала практично все на своєму шляху. На чолі нашого загону перебував хоробрий воїн, якого звуть Томас Маршалл, він належить до Ордену Тамплієрів. Саме цей чоловік зумів ціною приголомшливих титанічних зусиль відстояти замок і після всіх битв розправитися із загарбниками, і при цьому йому вийшло залишитися в живих. Слава про подібної сміливості і доблесті Маршалла, відразу ж розлетілася далеко по країні і він отримав прізвисько Залізний лицар. Але ось тільки довго насолоджуватися спокійним життям нашому герою не вийшло, бо над ним, а також над його народом нависла нова, дуже похмура небезпека. І це випробування повинне стати набагато складніше, ніж ті, які Томас Маршалл міг проходити до цього моменту.

Після облоги Рочестерського замку пролетів всього близько року, але ось лише безслідно таке побоїще для його людей, ясна річ, не пройшло. Облога змогла залишити за собою великі руйнування і хаос, більшість людей полягли в битві за захист своєї фортеці, а ті, що все-таки залишилися в живих, дуже ослабли. Відновлення фортеці йде досить повільно, людям дуже не вистачає людських ресурсів, ні будівельних, ні навіть звичайного продовольства. Одне тільки, що хоч якось підігріває мужність цих людей, і напевно що досі не давало їм здатися, так це звичайно ж віра і пам'ять про ту ціну, яку вони заплатили за свою свободу. І всі прекрасно розуміють, що нова біда незабаром прийде в неприступну фортецю.

Рік випуску: 2014
Країна: Великобританія
Жанр: Бойовик, Пригоди
Оригінальна назва: Ironclad: Battle for Blood
Тривалість: 01:47:46

Режисер: Джонатан Інгліш
У ролях: Мішель Фейрлі, Роксанна Маккі, Деніел Уебб, Розі Дей, Енді Бекуив, Twinnie Lee Moore, Том Остін, Девід Ринтул, Предраг Бьелак, Тому Рис Харріс

Дивитися фільм Залізний лицар 2 (2014) в хорошій якості

Залізний лицар 2 (2014)Залізний лицар 2 (2014)Залізний лицар 2 (2014)

Железный рыцарь 2 (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.