Фільми онлайн » Бойовики » Термінова доставка (2012)

Термінова доставка (2012) дивитися онлайн

Premium Rush

Про фільм Термінова доставка (2012) українською мовою:

Новий гостросюжетний і до країв наповнений гоночним екшеном бойовик онлайн безкоштовно під назвою Термінова доставка дивитися онлайн, що розповідає про спритного хлопця, що працює в службі вело-доставок, і пригоді, в яке потрапляє Уайлі (цей самий хлопець) з-за своєї звичайної роботи. З-за величезної кількості транспорту в Нью-Йорку і як наслідок - нескінченних пробок, організувати службу термінової доставки на автомобілі практично неможливо. Тим не менш - така служба дуже затребувана, адже місто кишить діловими людьми, у кожного з яких обмаль часу, а електронна пошта далеко не завжди вирішує всі проблеми. Тому єдиним раціональним виходом стає пересадити транспортування з автомобілів на ролики, мопеди, а ще краще - велосипеди, зокрема водіїв про яких і піде мова у фільмі Термінова доставка дивитися онлайн.

В одній з таких контор по експрес-доставці і працював Уайлі - талановитий і спритний велосипедист (якого зіграв Джозеф Гордон-Левітт). Такі слова, які звучать від клієнтів як "ви повинні встигнути", "це дуже важливо" - не представляли для нього особливого випадку, оскільки абсолютно всі замовлення виконувалися на одному рівні і у відповідності з нормами і правилами служби. Але в один прекрасний день, який почався також, як і попередні, все ж виявився особливим. І виною тому - одне замовлення у вигляді конверта, який як завжди було доручено доставити з пункту А в пункт Б, і як зазвичай - з позначками "важливо і терміново". Все б нічого, але десь на середині шляху Уайлі розуміє, що втрапив у щось недобре, адже за ним та його посилкою полює неадекватний коп з явно недобрими намірами, а сама посилка призначалася комусь, чиї справи теж явно не чисті і пахнуть великими проблемами...

Що чекає далі невдалого постачальник? Така ситуація породжує масу питань, на які треба знайти відповідь. Що це за дивна посилка, яка як магніт притягує купу неприємностей до її володарю? Хто цей дивний коп, чиї дії виходять за рамки дозволеного поліцейським? Завдання вельми не проста, тим більше що час закінчується, а події розвиваються не на жарт стрімко, і кожна секунда може стати вирішальною. Все це належить дізнатися, хто буде дивитися цей бойовик онлайн безкоштовно в хорошій якості на нашому сайті.

Бойовик Термінова доставка дивитися онлайн в двох словах можна охарактеризувати як "Полегшена версія Форсажу", так як божевільні гонки по вулицях міста і сюжетна лінія в стилі "екшен" - все це присутнє. Але все ж найбільш вдалим порівнянням буде з серією фільмів "Перевізник" - тільки Стетхема змінює Джозеф Гордон-Левітт, чорну Ауді - гоночний велосипед, а різноманітна обстановка замінена курним Нью-Йорком. Ну а наскільки фільми будуть схожі в іншому - дізнаєтеся подивившись новий бойовичок Термінова доставка онлайн.
Термінова доставка (2012)Термінова доставка (2012)

Дивитися фільм Термінова доставка (2012) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Термінова доставка (2012) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Термінова доставка (2012)Термінова доставка (2012)Термінова доставка (2012)

Срочная доставка (2012) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • cvitlana holybinka
  • 4 червня 2015 19:53
  • 0
sad

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.