Снайпер (2015) дивитися онлайн

American Sniper

Про фільм Снайпер (2015) українською мовою:

Кріс Кайл народився і жив звичайним життям у своєму рідному штаті Техас. Але коли почалася війна, він записався в морські піхотинці армії США і відправився до Іраку. Там він став снайпером, і досяг в цьому мистецтві війни справжньої майстерності. Кріс встановив рекорд за кількістю вбитих ним супротивників. Іракські солдати воліли краще взагалі не зустрічатися з цим снайпером, і прозвали його дияволом. Результат багатьох операцій в цій війні вирішувалося саме участю елітного снайпера.

Але чим більше Кріс захоплювався війною, тим більше він віддалявся від своєї дружини, їй зовсім не подобалося, то чим займався її коханий чоловік. Вона зауважує, що поступово стає байдужою йому, а його єдиним інтересом тепер є війна і вбивство ворогів. Хоча він і робить це без всякого задоволення, все ж розуміє, що в його прицілі вороги, яких потрібно просто знищити.
Снайпер (2015)

Дивитися фільм Снайпер (2015) в хорошій якості

Снайпер (2015)Снайпер (2015)Снайпер (2015)

Снайпер (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Фільм дуже достойний того, щоб подивитися. Гарно передає відчуття війни, а, ще що важливо, відчуття т.зв. "поствоєнного синдрому" (коли необхідно повернутися у мирне життя, а все, що було на війні залишити тільки у своїй пам'яті). Моя оцінка 10/10.
фільм заслуговує поваги, 10\10, гарно розмальовану війну та військову техніку, підготовку, дякую

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.