Ворог ще ближче (2013)

Ворог ще ближче (2013) дивитися онлайн

Enemies Closer

Про фільм Ворог ще ближче (2013) українською мовою:

Гостросюжетний трилер режисера Пітера Хайамс Ворог ще ближче (2013) виконаний спільно зі сценаристами Еріком і Джеймсом Бромбергами, і актором Жан-Клодом Ван Дамом. Раніше їм вже доводилося працювати разом над такими картинами, як Раптова смерть і Патруль часу. Актор як зазвичай впорався із завданням блискуче зіграв відведену йому роль, незважаючи на те, що з'явився у фільмі Близькі вороги в незвичному для глядача амплуа. Сюжетна лінія інтригує, а майстерність рукопашного бою, спритність персонажів і потужні постановочні трюки подарують море емоцій та феєрверк вражень любителям бойовиків, і зокрема неперевершеної гри знаменитого Ван Дама.

Фільм Ворог ще ближче, що вийшов на екрани в 2013 році, розповідає про те, що іноді ворог стає ближче, ніж один, особливо якщо на твоє життя полюють наркокур'єри... Сюжет розгортається на кордоні США і Канади. Двоє давніх ворогів випадково зустрічаються в невеликому лісі. Один з них - у минулому військовий морський Генрі - служить лісничим на кордоні. Він назавжди залишив армійську кар'єру, і бажає забути те, що з ним відбувалося в той час. Спокійна служба далеко від цивілізації, але Генрі тільки радий такому самотності. Несподівано минуле повернулося, на цей раз в образі молодого хлопця по імені Клей. Але його планам не судилося реалізуватися, їм завадить третя сторона, назва якої наркодилери. Вони втратили в цьому лісі велику партію наркотичних препаратів, і використовують хлопців в якості нишпорок.

Після недовгої суперечки і з'ясування правди, виявляється, що у головних героїв трилера Ворог ще ближче (2013) одна мета - знайти загублені наркотики і знищити наркокур'єрів. В іншому випадку, фінал для обох буде вельми сумним. Може, незважаючи на тривалу ворожнечу, вони все ж таки зможуть знайти справжню дружбу, підтримку і опору один в одному, нехай і не в настільки приємної ситуації. Адже їм потрібно, в що б те ні стало, залишитися в живих.
Ворог ще ближче (2013)

Дивитися фільм Ворог ще ближче (2013) в хорошій якості

Ворог ще ближче (2013)Ворог ще ближче (2013)Ворог ще ближче (2013)

Близкие враги (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Дурня якась

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.