Щаслива попри все (2021) дивитися онлайн

Додано 19 лютого 2021 16 серій

Про серіал Щаслива попри все (2021) українською мовою:

Приваблива і молода Євгенія Виноградова росла і формувалася в заможній і інтелігентній родині, члени якої оберталися в професорських колах. Батьки забезпечували її, захищали від проблем, дбали про освіту дочки. Подруги дівчини, Ольга і Олена, теж з дитинства перебувають під опікою заможних і успішних батьків. Життя героїнь з середовища високопоставлених і впливових людей продовжує залишатися безтурботним. Навколишні пророкують їм таке ж безбідне майбутнє і блискучу наукову кар'єру. Але обстановка стає діаметрально протилежною в 1990-е. Країна, яку розкрадають, знаходиться на межі катастрофи. І без того бідні люди часто втрачають нерухомості і заощаджень, а фінансова система держави викликає лише песимістичні настрої. Звичайною справою стають перестрілки угруповань і рейди рекетирів, які потрошать багатьох. Трьом подругам доводиться звикати до нової жорстокої епохи. І усвідомлювати, що батьки не вбережуть більше від проблем. Та й на стабільне мамине і татове спонсорство просто марно розраховувати. Особливо важко довелося Євгенії, адже життя почало підкидати їй страшні випробування. Але професорська дочка побореться за щастя.

Опис сюжету серіалу Щаслива попри все 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 - 16 серія дивитися онлайн (серіал 2021)

Дивитися серіал Щаслива попри все (2021) в хорошій якості

Счастлива вопреки 1-16 серия смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • HECBY
  • offline
  • 12 лютого 2021 22:10
  • +2
так де ж "Щаслива попри все" (2021) українською мовою ??? - по ютубу вже гуляє москворотата версія ! - це не український телеканал СТБ ?
  • HECBY
  • offline
  • 7 лютого 2021 02:32
  • 0
...цей гугнявий москворотатий коментар нагадав перші озвучки зарубіжних фільмів якимось "чудіком" - "каламбія пікчєрьсь прєдставляєт" ! - невже не знайшлося когось з більш-менш приємнішим голосом ?

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.