Обійми брехні (2020) дивитися онлайн

Додано 15 грудня 2020 8 серій

Про серіал Обійми брехні (2020) українською мовою:

Тимур і Нана мріяли про спільне щастя, навіть не допускаючи сумнівів у щирості своїх почуттів. Але підступи недругів, давні секрети і порочні таємниці стали причиною розставання закоханих. На довгі роки вони втратили один одного з виду, намагаючись забути про свою любов. Нана вийшла заміж за найкращого друга колишнього коханого, вірячи в можливість бути щасливою разом з ним. Андрій працював прокурором, намагався попереджати всі бажання подружжя і грав роль зразкового сім'янина. Только рядом з ним дівчина не була щаслива, задихаючись в золотій клітці і страждаючи від неможливості дихати в повну силу.

Єдиним порятунком для Нани в такій ситуації була робота доктора в міській лікарні. Саме в ній вона шукала порятунок від своїх переживань, намагаючись не згадувати про щасливі моменти минулого. Але це зробити виявилося важче після несподіваного повернення в її реальність Тимура. Він так і не створив власну сім'ю, зосередившись на будівництві кар'єри.

Тепер колишнім закоханим доводилося постійно перетинатися, тому що Тимур працював разом з Андрієм. Старі почуття спалахнули з новою силою, тільки просто так піддатися їм вони не могли. Зобов'язання перед іншими людьми і фатальні таємниці минулого позбавляли їх права на любов. Але і відрікатися в черговий раз від можливості бути щасливими здавалося нерозумним кроком.

Цього разу Тимур був сповнений готовності, і рішучості боротися за власне почуття проти всіх неприємностей. Він навіть не здогадувався про причини, які тримають Нану поруч з нелюбом чоловіком. І впоратися з вирішенням глобальних проблем було досить непросто, тільки іншої можливості знайти справжнє щастя у них не було. Занадто багато часу Нана і Тимур витратили в гонитві за примарними ідеалами, продовжуючи множити печалі.

Опис сюжету серіалу Обійми брехні 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 серія дивитися онлайн (серіал 2020)

Дивитися серіал Обійми брехні (2020) в хорошій якості

Объятия лжи 1,2,3,4 серия смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.