Сукня з маргариток (2020) дивитися онлайн

Додано 02 листопада 2020 4 серії

Про серіал Сукня з маргариток (2020) українською мовою:

Скромна і наївна Ліза найбільше в житті мріяла про справжнє щастя. Але доля постійно відчувала її на міцність. Після прикрої розчарування в перше кохання, дівчина вийшла заміж за надійну людину, до якого не відчувала ніяких теплих почуттів.

Тільки щасливого життя в шлюбі у неї не вийшло, тому що новоявлений чоловік за фактом виявився ревнивцем і типовим деспотом. Він підозрював дружину у всіх гріхах, постійно обмежував її свободу пересувань і дій, вважаючи занепалої зрадницею.

Перший час Ліза намагалася згладжувати конфлікти і щиро вірила в можливість спокійного майбутнього поруч з чоловіком, оскільки у неї не було реальної можливості розлучитися з ним. Але після чергового випаду питання постало про безпеку і здоров'я дівчини, тому вона більше не могла зволікати.
Єдиним варіантом порятунку для жертви тирана виявився втечу. Вона повинна була почати нове життя з чистого аркуша, сподіваючись на те, що колишній обранець ніколи її не знайде. Правда в процесі порятунку власного життя втікачку довелося назавжди забути про своє минуле в якому було місце любові, довірі і прояву ніжності. Тепер вона ставилася до життя раціонально і цинічно, вважаючи всіх оточуючих людей здатними на підлість і зрада.

Більше в реальності Лізи не було місця справжнього кохання і дружбу, оскільки вона розучилася довіряти світові. Тепер перед нею стояло завдання порятунок і приховування від чоловіка, що виявилося не просто. Ревнивець не був готовий просто так дозволяти Лізі прояв власної волі. Він повинен був знайти її найближчим часом, щоб назавжди вибити пиху і в черговий раз продемонструвати свою владу над заляканої дівчиною. Тільки велика жага життя і сила волі могли врятувати нещасну заручницю страшної ситуації.

Опис сюжету серіалу Сукня з маргариток 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн (серіал 2020)
Сукня з маргариток (2020)

Дивитися серіал Сукня з маргариток (2020) в хорошій якості

Платье из маргариток 1,2,3,4 серия (сериал 2020) ТРК Украина смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.