Роман з детективом (2020) дивитися онлайн

Додано 30 грудня 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 16 серія

Про серіал Роман з детективом (2020) українською мовою:

У житті Лади Кошкіній завжди було місце пригод, багато в чому завдяки її вибору професії. Героїчна панянка встигла попрацювати в правоохоронних органах, в охоронному агентстві і в підсумку зупинилася на ролі приватного детектива. Відкривши власну агенцію і знайшовши однодумців, вона кожен раз бралася за самі заплутані кримінальні історії. Найчастіше сищіци доводилося занурюватися в сімейні розборки, шукати докази подружньої невірності або шукати зниклих коханих. Але вона ставилася серйозно і відповідально до всіх клієнтів, вникаючи в їх переживання і роблячи все можливе для надання допомоги.

Справлятися зі складними завданнями Ладі допомагала її різнобічність і інтуїція. Вона проникала в довіру і заводила нові знайомства з легкістю. Велике коло спілкування і вміння знаходити компроміси позитивно позначалися на професійній діяльності Кошкіній. Тому що для неї не існувало дрібниць або зайвих деталей, а кожну халепу замовників вона сприймала як особисту проблему. При цьому в своєму житті ідеальної сищіци існувало безліч проблем і сумнівних моментів, з якими вона не могла впоратися. Через постійну зайнятість вона обділяла увагою рідних людей, що тільки множила нові неприємності. Але вибираючи між роботою або участю в особистому житті, рішуча Лада завжди ставила на перше місце професійні досягнення.

Мотивували її на це не можливі доходи або самолюбство, а щире бажання допомагати всім людям, опиняється в скрутній ситуації. Тільки знаходження відповідей на всі загадки могло влаштувати самовпевнену панночку, про все інше вона намагалася не думати. Самотність давно стало її постійним супутником і невід'ємною частиною життя.

Опис сюжету серіалуРоман з детективом 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 - 16 серія дивитися онлайн (серіал 2020)
Роман з детективом (2020)

Дивитися серіал Роман з детективом (2020) в хорошій якості

Роман с детективом 1-16 серия 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.