Продається дім з собакою (2020)

Продається дім з собакою (2020) дивитися онлайн

Додано 18 листопада 2020 4 серії

Про серіал Продається дім з собакою (2020) українською мовою:

Щасливе життя Поліни у великому місті зруйнувалося в один день. Втративши роботу, переживаючи розрив відносин з обранцем і зіткнувшись з потребою шукати собі нове житло, дівчина не відразу взяла себе в руки. Як тільки вона визначилася з послідовністю своїх дій, отримала сумні звістки з рідного містечка, що стали черговим етапом труднощів. Новина про смерть батька стала ударом для Поліни, незважаючи на відсутність душевної близькості між ними. Протягом п'яти років дівчина будувала свою реальність в мегаполісі, так і не змирившись з численними образами на родичів. Але тепер вона мала відправлятися в провінцію заради розбору давніх справ і продажу будинку.

Типова кар'єристка не збиралася залишатися в провінції на довгий час. Вона розраховувала швидко вирішити всі питання зі спадщиною і з новими силами увірватися в бій за своє місце під сонцем. Тільки у долі були зовсім інші плани, про які дівчині тільки потрібно було дізнатися. Випадкове знайомство з місцевим ветеринаром Валерієм змінило її ставлення до подій навколо. Небагатослівний і добрий чоловік не поспішав розкривати свої таємниці, щиро прагнув допомагати кожному пацієнту і досить скептично поставився до появи міської панночки.

Поліні зовсім не хотілося переконувати нового знайомого щодо власної персони. Незважаючи на зароджується до нього симпатію, дівчина не планувала залишатися в містечку і хотіла скоріше повернутися до звичного способу існування. Правда вона розуміла, що не зможе просто так забути Валерія, і від цього ставало сумно. Тільки сміливості нести відповідальність за власне майбутнє у панянки не було. Занадто сильно вона звикла боротися проти всього світу, щоб просто почати довіряти почуттям і власним емоціям.

Опис сюжету СТБ серіалу Продається будинок з собакою 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн (серіал 2020)
Продається дім з собакою (2020)

Дивитися серіал Продається дім з собакою (2020) в хорошій якості

Продается дом с собакой 1,2,3,4 серия смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.