Ні кроку назад! (2019) дивитися онлайн

Додано 12 травня 2020 Оригинальная дорожка 1-2 сезон 6 серія

Про серіал Ні кроку назад! (2019) українською мовою:

Новий військовий серіал українського виробництва, події якого розгортаються в роки Великої Вітчизняної війни. У центрі подій серіалу знаходяться молоді дівчата, які зіткнулися з великими випробуваннями в житті. Жінки внесли не менший внесок у захист країни у воєнні роки. Їм було так само складно, як і чоловікам. Жінки протягом усієї війни брали в ній активну участь. Деякі жінки захищали свою батьківщину, билися з ворогами, інші - підтримували солдатів, допомагали пораненим. Головні героїні серіалу - молоді дівчата, у яких були свої мрії і надії. Вони мріяли зустріти хорошого чоловіка, мріяли про елементарне сімейний затишок і щастя. Однак жорстока війна розпорядилася з їх доля інакше. Від них вимагалося виконувати свій обов'язок до самого кінця. Війна забрала у них кращі роки їх життя, молодість, а у деяких - і життя. Вона забрала у них будинок, сім'ю, близьких людей.

Але незважаючи на всі труднощі і перешкоди, з якими зіткнулися дівчата, вони не зламалися і не опустили руки. Вони знали, що повинні робити. Вони хотіли захищати свою країну від ворогів. Вони розуміли, що запорука перемоги - це кожен бере участь в протистоянні людина, незалежно від того, чоловік це чи жінка. Їм довелося забути про свої бажання та мрії. Їм довелося віддати всі свої сили, здібності, волю справі боротьби з німецькими загарбниками. Головні героїні серіалу - це дівчинки, які віддали своє життя заради перемоги. Війна йде страшна, і в цю пору немає часу на особисте життя і свої бажання. Однак незважаючи на це, дівчата все одно дозволяють собі закохуватися, мріяти, сподіватися, що після війни буде життя. Вони не можуть бути впевнені в тому, що переживуть цю війну. Але ніхто не заборонить їм до останнього сподіватися на це. Цих дівчаток готують до війни.

Вони проходять прискорену підготовку і відправляються на фронт. А після них приходять нові дівчинки, яких так само готують. Дівчатка прослуховують лекції, проходять навчання, невелику практику, а потім їх викидають на поле битви. І ніхто не може дати їм гарантій, що вони виживуть. Але для них це і не має принципового значення. Кожна прийшла сюди з власної волі. Хтось пережив смерть дитини, у кого-то спалили будинок і так далі. Кожна дівчина, що потрапила сюди, пережила якусь особисту драму. Їм вже нічого втрачати, і єдине, чого вони хочуть - це протистояти фашистським загарбникам.

Опис сюжету серіалу Ні кроку назад! 1, 2, 3, 4, 5, 6 серія дивитися онлайн (серіал 2019)

Дивитися серіал Ні кроку назад! (2019) в хорошій якості

Ні кроку назад! (2019)Ні кроку назад! (2019)Ні кроку назад! (2019)Ні кроку назад! (2019)Ні кроку назад! (2019)Ні кроку назад! (2019)

Ни шагу назад! (2019) 1-2 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.