Незламна (2015) дивитися онлайн

Додано 07 травня 2020 4 серії

Про серіал Незламна (2015) українською мовою:

Автобіографічний серіал, що розповідає про легендарного снайпера військового часу. Спекотного літа на порозі дев'ятнадцятого століття, прийшла в світ гарненька дівчинка, названою Людмилою. Ніхто не припускав, дивлячись на безневинне дитя, яку ж професію вона освоїть. Мало хто знає, що мрії її були зовсім не про стрільбищах. Вона, як і всі дівчата, хотіла великої любові і сімейного щастя. Вихована в суворій сім'ї, Людмила вже після дев'ятого класу йде на роботу. Трудове життя не заважала їй вчитися, тому в 21 рік дівчина вступає до університету на історика. У вільний від навчання час, вона займається стрілецькими видами спорту, а набутий досвід пізніше застосовує в битві за Севастополь. Коли почалася війна, Людмила захищала диплом в Одесі. Ні на хвилину не замислюючись, вона записується в добровольці і потрапляє на фронт. Дівчина показала себе як професіонал, вона не знала страху і давала фору будь-якому чоловіку. Вже до 42-му році на її рахунку було більше трьохсот німців і понад тридцять ворожих снайперів. У той же час вона була поранена і спрямована в США. Там вона навіть розмовляла з президентом Штатів. Людмила навчала новачків і була підвищена в званні. Також отримала звання Герой Радянського Союзу. Закінчила своє життя в Москві.

Опис сюжету серіалу Незламна 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн (серіал 2015)

Дивитися фільм Незламна (2015) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Про своє ратній справі Людмила Михайлівна Павліченко написала біографічну книгу «Героїчна бувальщина: Оборона Севастополя 1941-1942 рр.»
  • Робота над фільмом почалася в 2012 році, зйомки проходили з кінця 2013 року і до червня 2014 року в Києві, Одесі, Кам'янці-Подільському та Севастополі.
  • В самому кінці фільму показують Людмилу Павліченко із сином та Елеонорою Рузвельт в 1957 році. У фільмі хлопчикові на вигляд близько 15 років, а справжньому синові Людмили в 1957 році було 25 років.
  • У фільмі досить детально показана життя Павліченко 1937-1942, в якій Людмила не заміжня. Насправді Павліченко вийшла заміж в 1932 році, тоді ж у неї народився син.

Дивитися серіал Незламна (2015) в хорошій якості

Незламна (2015)Незламна (2015)Незламна (2015)

Битва за Севастополь (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.