Легенди завтрашнього дня

Легенди завтрашнього дня 1-7 сезон дивитися онлайн

DC's Legends of Tomorrow

Додано 14 жовтня 2021 LostFilm 1-7 сезон 1 серія

Про серіал Легенди завтрашнього дня 1-7 сезон українською мовою:

Другорядних персонажів супер геройських епопей які володіють видатними здібностями збирає на борту свого тимчасового аероплана капітан для виконання місії з порятунку історії та майбутнього всього суспільства. Сама команда незважаючи на свої неймовірні навички для всесвіту є незначними персонами і їх відсутність ніяк не вплине на хід розвитку подій і вони беруться за справу подорожуючи з однієї епохи в іншу усуваючи загрози людству.

Після їх самостійної роботи їх запрошують співпрацювати з бюро часу яке займається аналогічними питаннями. Пройшовши через багато перешкод і втрати їх колектив зазнає змін, хтось гине, а хтось зобов'язаний повернуться на своє місце для збереження нащадків. Командиром корабля стає Біла Канарейка навчається бойовому мистецтву у Ліги вбивць, а її помічники сміливо йдуть за новим лідером адже вона здатна не тільки керувати, а й приймати складні моральні дилеми. У потрібний момент до їх різношерстої компанії приєднується практикуючий маг Костянтин для боротьби з могутнім демоном бажаючим поневолити душі що б стати самим всесильним істотою. Кожен з них жертвує чимось в запалі битв, але як завжди вони виступили пліч-о-пліч для фінальної битви.

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Венворт Міллер і Домінік Перселл знімалися разом у головних ролях в серіалі Втечу.
  • Четверо акторів, задіяних у телевізійній всесвіту DC Comics, раніше знімалися в серіалі «Доктор Хто» (2005). Це Артур Дарвілл, Джон Барроумен, Алекс Кінгстон і Колін Селмон.
  • Брендон Рут (Атом), що раніше вже грав одного з персонажів DC Comics, а саме, самого Супермена у фільмі «Повернення Супермена».

Дивитися серіал Легенди завтрашнього дня 1-7 сезон 1 серія в хорошій якості

Легенди завтрашнього дняЛегенди завтрашнього дняЛегенди завтрашнього дня

Легенды завтрашнего дня 1-7 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.