Довга дорога до щастя (2020) дивитися онлайн

Додано 12 лютого 2020 4 серії

Про серіал Довга дорога до щастя (2020) українською мовою:

В молодості головна героїня на ім'я Ніна зробила помилку, і вона гризе її протягом тривалого часу. Вся справа в тому, що дівчина кинула власну дочку, і зараз практично щодня їздить спостерігати з боку за восьмирічною Варварою. Вона вважає, що час уже втрачено. Зараз дівчинка виховується в іншій родині, і вважає Марію з Андрієм рідними батьками.

Попутно головна героїня готується до одруження з коханим на ім'я Олег. Вона намагається не видавати внутрішніх хвилювань, але ... Це дається з великими труднощами. Майбутній чоловік намагається розібратися в емоційності головної героїні, і виводить її на відверту розмову. Однак Ніна ще не готова до таких бесід.

А незабаром доля підкидає їй ще один неприємний сюрприз. У житті Ніни знову з'являється Єгор, який зґвалтував її 9 років тому. А тут ще стає відомо про смерть прийомної матері Варвари. Андрій зараз підшукує для дочки хорошого психолога. Головна героїня розуміє, що це її шанс зблизитися з рідною донькою і вирішує відправитися на співбесіду ...

Опис сюжету серіалу Довга дорога до щастя 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн (серіал 2020)

Дивитися серіал Довга дорога до щастя (2020) в хорошій якості

Долгая дорога к счастью (2020) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.