Шепіт (2015) дивитися онлайн

Про фільм Шепіт (2015) українською мовою:

Головна героїня вчиться в аспірантурі хорошого вузу. Вона молода і приваблива. Майбутнє розфарбоване приємними фарбами благополуччя і спокійного щастя. У Стасі Рокотовой є наречений. Весілля ось-ось відбудеться. Тільки весь цей зовнішній блиск хорошого життя ховає справжнє душевне розчарування.

Стася разюче самотня. Ігор давно перестав звертати увагу на свою наречену. Він нехтує її думкою і частенько пропускає слова повз вуха. Хлопець вважає дівчину своєї настільки, що навіть не робить зусиль утримати її.

Власна мати теж не приймає участі в долю дочки. Вона лише зрідка телефонує по необхідності. Батько дуже давно залишив сім'ю. Мама більше любить іншу доньку — Лику, талановиту і перспективну художницю. З сестрою у героїні склалися прохолодні відносини. У них абсолютно різні інтереси і спосіб життя.

Але незабаром життя Стасі Рокоовой закрутилася у веремії дивних і неприємних подій. Ліка загинула. Смерть дівчини була незвичайною — вона випала з вікна власної майстерні. Щоб знайти правду, Стася починає власне розслідування. Вона просить свого шкільного товариша Гната, поліцейського, допомогти їй.
Шепіт (2015)

Дивитися фільм Шепіт (2015) в хорошій якості

Шепіт (2015)Шепіт (2015)Шепіт (2015)

Шепот (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.