Пісня диявола (2019)

Пісня диявола (2019) дивитися онлайн

A Dark Song

Про фільм Пісня диявола (2019) українською мовою:

Три роки тому психіка Софії значно похитнулася: жінка поховала єдиного сина і пережила нервовий зрив. З тих пір головна героїня хоррора «Пісня темряви» одержима тільки однією думкою - воскресити загиблу дитину. Вивчивши масу тематичної літератури, жінка переконалася, що це цілком реально. Щоб від теорії перейти до практики, вона залишає рідне місто і переїжджає в стоїть на відшибі особняк, який зняла на цілий рік. Незабаром сюди прибуває окультист Джозеф. Героїня розповідає чоловікові, що хоче провести небезпечний ритуал, а він, дізнавшись, який саме, поспішає покинути будинок. Жінка вмовляє Джозефа, в результаті він залишається і погоджується допомогти їй, але відразу ж попереджає господиню будинку, що їм належить пройти ряд випробувань. Якщо обряд буде розпочато, то доведеться тривалий час залишатися в будівлі, інакше всі зусилля виявляться марними. Причому термін добровільного ув'язнення перевищує кілька місяців. Готова на все Софія погоджується. Так герої стають в'язнями будинку, в якому незабаром почнуть відбуватися незрозумілі події.

Дивитися фільм Пісня диявола (2019) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Пісня диявола (2019)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Будинок, в якому розгортається дія фільму знімали в двох місцях. У цій ролі виступили особняк у сільській місцевості в Ірландії (зйомки на вулиці) і будинок в передмісті Дубліна (інтер'єри).
  • На зйомки фільму режисера Лайама Гевіна було всього 20 днів.
  • Героїня фільму проводить ритуал, який носить ім'я єгипетського мага Абрамелина. Його в свій час проводили деякі гностики, включаючи знаменитого Алістера Кроулі (1875-1947). За допомогою цього ритуалу людина могла викликати свого ангела-хранителя.

Дивитися фільм Пісня диявола (2019) в хорошій якості

Пісня диявола (2019)Пісня диявола (2019)Пісня диявола (2019)

Песнь дьявола (2019) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • V666
  • offline
  • 25 серпня 2019 01:42
  • 0
Фігня дивитися можна но сярамно фігня ігра акторів всьо гуд но уви скушно нудно сам не знаю як додивився.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.