Зелена книга (2018) дивитися онлайн

Green Book

Про фільм Зелена книга (2018) українською мовою:

Ні для кого не секрет, що до середини минулого століття в Сполучених штатах Америки буйним цвітом цвіли расові забобони і соціальна нерівність в суспільстві. Більшість людей представляє американська держава як демократичне суспільство з рівними правами, достатком і благополуччям. Щороку в країну прибувають тисячі мігрантів в пошуках кращої долі для себе і своїх дітей. Але, виявляється, що далеко не всі громадяни цієї благословенної землі мають однакові права. Мігранти не в змозі знайти високооплачувану роботу і нормальні умови життя, їм доводиться виживати в умовах дикої конкуренції на ринку низькооплачуваної праці і намагатися вижити на кілька доларів в тиждень.

Італієць Тоні Ліл прибуває до Америки. Хлопець не має освіти, він ріс в кримінальному районі і не сподівається знайти високооплачувану роботу. Завдяки своєму могутньому статурі і міцним куркулям, він влаштовується в якості охоронця в один з нічних пабів в Нью-Йорку. Одного разу Тоні втрачає свою роботу і щоб якось вижити влаштовується працювати до Дону Ширлі - чорношкірому виконавцю джазу, який відправляється в гастрольний тур по південному узбережжю Америки. Разом їм належить на власній шкурі усвідомити, як ставилися до емігрантів і чорношкірим в США в кінці 60-х років минулого століття.

Дивитися фільм Зелена книга (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Зелена книга (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • У назві фільму обігрується «Зелена книга негра-автомобіліста», щорічний довідник, публікувався між 1936-му і 1966-м роками. Період видання припав на епоху законів Джима Кроу (неофіційна назва законів про расову сегрегацію в деяких штатах в період з 1890-го по 1964-й рр.), Коли в суспільстві легально отримала широке поширення дискримінація щодо людей з кольоровим типом шкіри. «Зелена книга» дозволяла подорожуючим не білою підшукувати нічліг, сервіси та заправні станції, якими вони могли скористатися.
  • Перша драма режисерів братів Фарреллі.

Дивитися фільм Зелена книга (2018) в хорошій якості

Зелена книга (2018)Зелена книга (2018)Зелена книга (2018)

Зеленая книга (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • roadster
  • offline
  • 10 березня 2019 21:21
  • +1
КАКИМ СПОСОБОМ НА ВАШЕМ "КЛАССНОМ" САЙТЕ МОЖНО СМОТРЕТЬ ФИЛЬМ?????? СЛИШКОМ ВСЕ "ПРОСТО", СДЕЛАЙТЕ ЕЩЕ СЛОЖНЕЕ!!!!!!!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.