Робін Гуд (2018) дивитися онлайн

Robin Hood

Про фільм Робін Гуд (2018) українською мовою:

Робін Гуд народився в щасливій родині, любов його батьків змогла колись розтопити серце одного з панів, який спочатку хотів помсти і смерті обом. Але коли Робін з'явився на світ, то його вигляд змушував оточуючих творити добро на благо людям. Але трапилося нещастя, батьки хлопчика загинули, коли йому було чотири роки. І з тих пір його вихованням займався місцевий жадібний абат. Чоловік прикривався святим станом, при цьому відбираючи останнє у бідних людей, оголошуючи, що це пожертвування на церкву. Ще абат кожен раз замовляв собі новий одяг, адже через тижні він не поміщався в старі ганчірки, наїдяться собі живіт до величезних розмірів.

 Обдуривши хлопчика, абат домовився з шерифом і вигнав його на вулицю, забравши всі землі, які були залишені батьками Робіна Гуда. Герой довго блукав вулицями і познайомився з такими ж бродячими хлопчиками. Він приєднався до них, і разом вони виросли сильними і сміливими чоловіками. Робін краще за всіх володів стрільбою з лука, тому багато хто бачив у ньому справжнього лідера. Спостерігаючи за ситуацією, яка складається у бідняків, Робін Гуд разом зі своїми друзями вирішує грабувати багатих людей і віддавати все до останнього бідним людям, таким чином відновлюючи справедливість цього світу. Дивитися онлайн фільм Робін Гуд Початок (2018).

Дивитися фільм Робін Гуд (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Робін Гуд (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Сцени в Ноттінгемі знімали в старій частині хорватського міста Дубровник. Там же проходили зйомки деяких серій «Ігри престолів» (2011) та епізодів фільму «Зоряні війни: Пробудження сили» (Джей Джей Абрамс, 2015).

Дивитися фільм Робін Гуд (2018) в хорошій якості

Робін Гуд (2018)Робін Гуд (2018)Робін Гуд (2018)

Робин Гуд: Начало (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.