Секрет у їхніх очах (2015)

Секрет у їхніх очах (2015) дивитися онлайн

Secret in Their Eyes

Про фільм Секрет у їхніх очах (2015) українською мовою:

Група федеральних агентів виїжджає на чергове вбивство. Вони дружна команда і по дорозі навіть жартують, намагаючись таким чином зняти зростаюче напруження. Однак на місці злочину героїв фільму «Секрет у їхніх очах» чекає особиста трагедія – вбита дівчина, яка виявилася дочкою Джесс, одного зі слідчих. Підозрюваного спіймали досить швидко, тільки от прямих доказів його причетності до злочину та так і не знайшли. Прокурор Клер, під командуванням якій працювали агенти, наказала випустити хлопця на свободу.

Після цього Джесс звільнилася, жінка більше не вірила в справедливість і більше не могла працювати з людиною, який відпустила вбивцю її дитини. Минуло тринадцять років, весь цей час Рей, напарник і друг Джесс, не залишав цю справу, він продовжував розслідування і чекав можливості знайти доказ виної людини. І ось з'явивився новий доказ, з цією новиною Рей приходить до напарниці, але реакція Джесс дивує слідчого, адже жінка теж не сиділа склавши руки стільки часу. Вона так і не змогла змиритися з втратою і багато років готувалася до помсти. Тепер у героїні є шанс зловити справжнього злочинця. Піде Джесс на це чи вирішить не ворушити минуле?

Дивитися фільм Секрет у їхніх очах (2015) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Секрет у їхніх очах (2015)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Кінокомпанія «Warner Bros. Pictures» розпочала роботу над фільмом 2010 року. У 2011 році роль у фільмі була запропонована Дензелу Вашингтону. Початок зйомок заплановано на жовтень того ж року, місцем зйомок була обрана Атланта. Раптово «Warner Bros. Pictures» пішла на поступки, і проект ліг під сукно на кілька років. Зрештою, їм зацікавилася незалежна компанія «IM Global». Підбір акторів почався на початку 2014 року, зйомки почалися в січні 2015 року. До моменту виходу фільму на екрани режисер Біллі Рей відзначив п'ятиріччя своєї участі в проекті.

Дивитися фільм Секрет у їхніх очах (2015) в хорошій якості

Секрет у їхніх очах (2015)Секрет у їхніх очах (2015)Секрет у їхніх очах (2015)Секрет у їхніх очах (2015)Секрет у їхніх очах (2015)Секрет у їхніх очах (2015)

Тайна в их глазах (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.