Третя хвиля зомбі (2018)

Третя хвиля зомбі (2018) дивитися онлайн

The Cured

Про фільм Третя хвиля зомбі (2018) українською мовою:

Вийшов на початку нульових зомбі-проект «28 днів потому» який вважається все ще одним з кращих представників жанру. Але у нього нарешті з'явився гідний конкурент, здатний потіснити культовий хоррор на п'єдесталі. Фільм «Третя хвиля зомбі» переносить нас у постапокаліптичну Великобританію. На відміну від інших стрічок подібної тематики, тут люди знайшли спосіб вилікувати зомбі. Через кілька років боротьби з кровожерними чудовиськами вчені створили вакцину, яка повертає монстрам людський вигляд. Після тривалого лікування та подальшої реабілітації на волю виходять Шон і Коннор.

Будучи зомбі вони трималися разом, але зараз розлучаються: Шон переїжджає до Ебігейл – вдові свого загиблого брата, а Коннору доводиться задовольнятися спеціальним табором для тих, що вилікувалися, який охороняється озброєними військовими. Кожен з героїв в тій чи іншій мірі стикається з ненавистю суспільства, не готові жити по сусідству з колишніми вбивцями і не вважає хвороба виправданням. Крім іншого, екс-зомбі пам'ятають про всі свої звірства, що багатьох з них зводить з розуму, адже важко звикнутися з думкою, що ти був справжнім чудовиськом. Незважаючи на це, Шон за допомогою Ебігейл намагається адаптуватися до нової реальності. Сюжет робить несподіваний поворот, коли в його житті знову з'являється Коннор, спраглий влаштувати зомбі-бунт.

Дивитися фільм Третя хвиля зомбі (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Третя хвиля зомбі (2018)

Дивитися фільм Третя хвиля зомбі (2018) в хорошій якості

Третя хвиля зомбі (2018)Третя хвиля зомбі (2018)Третя хвиля зомбі (2018)Третя хвиля зомбі (2018)Третя хвиля зомбі (2018)Третя хвиля зомбі (2018)Третя хвиля зомбі (2018)Третя хвиля зомбі (2018)Третя хвиля зомбі (2018)

Третья волна зомби (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.