Жага смерті (2018)

Жага смерті (2018) дивитися онлайн

Death Wish

Про фільм Жага смерті (2018) українською мовою:

Місто Нью-Йорк захлеснула хвиля насильства, поліція не здатна впоратися з розгулом злочинності, але багато жителів міста наївно вважають, що вони в безпеці. Талановитий архітектор Пол Керсі був саме такою людиною. Законослухняний громадянин спокійно ходив на роботу, обожнював свою красуню-дружину і дочку, не думаючи, що їм може загрожувати небезпека. Але одного разу повернувшись додому, Пол застає жахливу картину: у будинку панує хаос, все вимазане кров'ю, а на підлозі лежать тіла його дружини і дочки, над якими вбивці знущалися кілька годин. Пол йде в поліцію, але там не можуть йому допомогти – у поліцейських сотні подібних справ, значить, вбивці залишаться безкарними, а розгул злочинності не зупиниться.

Щоб відвернути Пола від депресії, начальство відправляє його у відрядження, де за чудово виконану роботу архітектор отримує в подарунок пістолет. Чоловік вважає цей подарунок знаком згори і після повернення додому починає власну війну з кримінальним світом. Вечорами він виходить на вулицю, щоб знайти і знищити чергового злочинця. Мирний архітектор перетворюється в нещадну машину вбивств, адже після загибелі сім'ї втрачати чоловікові більше нічого. Архітектор стає вбивцею, залишаючи за собою кривавий слід.

Дивитися фільм Жага смерті (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Жага смерті (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Спочатку на головну роль був вибраний Сильвестр Сталлоне, однак він відмовився після виникнення творчих розбіжностей.
  • Постановку пропонували Аарону Кешалесу і Навоту Папушадо, але обидва вони відмовилися.
  • Джо Карнахан збирався зняти цей фільм з Ліамом Нісоном і Френком Грілло в головних ролях. Обидва ці актора грали в стрічці Карнахана «Сутичка». Однак керівництво студії вирішили знімати Брюса Вілліса, і Карнахан пішов з проекту. Потім в якості режисера запросили Херардо Наранхо. Той хотів бачити в головній ролі Бенісіо Дель Торо. Дізнавшись, що затверджений інший актор, Наранхо також покинув проект.
  • Зйомки фільму завершилися в Чикаго 1 жовтня 2016 року.
  • Расселлу Кроу, Метту Деймону, Бенісіо Дель Торо, Бреду Піту і Уїллу Сміту пропонували роль Статі Керсі. Згодом на роль затвердили Брюса Вілліса.

Дивитися фільм Жага смерті (2018) в хорошій якості

Жага смерті (2018)Жага смерті (2018)Жага смерті (2018)Жага смерті (2018)Жага смерті (2018)Жага смерті (2018)Жага смерті (2018)Жага смерті (2018)Жага смерті (2018)

Жажда смерти (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Мілка
  • 26 травня 2018 23:20
  • 0
Ну, не знаю, я не особливо люблю невідповідності в кіно. Чесно кажучи, не розумію, коли грають актори на п'ятнадцять, а то і двадцять років старше заявленого в фільмі. Важко дивитися на шестидесятирічну бабку, яка грає тітку в соку, моїй мамці 43 і її подругам, я ж не в лісі живу, знаю як жінки виглядають в цьому віці. Ну, і Вілліс, старий зрозуміло ... мужика-бойовика він не тягне вже. Можна подумати в Голлівуді немає талановитих і цікавих акторів які підходить під цю вікову нішу. Кумівство, воно і в Голлівуді кумівство. Корупція.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.