Леді Берд (2018) дивитися онлайн

Lady Bird

Про фільм Леді Берд (2018) українською мовою:

Фільм «Леді Берд» розповідає про Христину МакФерсон, ученицю старшої школи, яка володіє непростим характером. Життя в Сакраменто протягом року не приносила дівчині найменшого задоволення. Особливо гнітило та обставина, що доводилося регулярно відвідувати місцеву католицьку школу, яка відрізняється вкрай консервативними порядками. Вчителі і весь персонал навчального закладу суворо стежили за неухильним дотриманнями школярами всіх правил. Найменший непослух провокували відповідні дії з боку педагогічного колективу і особисто директора. В таких умовах навчання для волелюбної Христини перетворилася на справжнє пекло.

Не маючи можливості перевестися в звичайну американську школу, де правила не настільки жорсткі, а учням надається більше свободи, юна МакФерсон намагалася знайти інший спосіб вибратися з навчального закладу. Перебравши безліч варіантів, вона зрозуміла, єдиним виходом залишається втеча з Сакраменто. Подальше перебування у штаті Каліфорнія не принесе дівчині користі, лише остаточно засмутить її і, цілком можливо, спровокує незворотні наслідки. Христина твердо вирішила перебратися в інше місто. Вибір припав на Нью-Йорк. Шлях неблизький, але є надія, що допоможе прийомний старший брат. Дивіться фільм «Леді Берд» і станете свідками неймовірних пригод молодих людей.

Дивитися фільм Леді Берд (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Леді Берд (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Робочою назвою фільму було «Матері і дочки».

Дивитися фільм Леді Берд (2018) в хорошій якості

Леді Берд (2018)Леді Берд (2018)Леді Берд (2018)Леді Берд (2018)Леді Берд (2018)Леді Берд (2018)Леді Берд (2018)Леді Берд (2018)Леді Берд (2018)

Леди Бёрд (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.