Смертельна зброя (2 сезон) дивитися онлайн

Lethal Weapon

Додано 26 лютого 2020 LostFilm 1-3 сезон 15 серія

Про серіал Смертельна зброя (2 сезон) українською мовою:

Глядачі вже знайомі з героями серіалу, двома детективами, волею долі і начальства стали напарниками незважаючи на те, що є абсолютними протилежностями один одного. «Смертельна зброя 2 сезон онлайн» дозволить дізнатися про продовження їх спільної роботи. Літній поліцейський Роджер Мерто, вже готовий до виходу на заслужений відпочинок, і колишній військовий, нещодавно втратив дружину і ненародженої дитини, Мартін Ріггс, зуміли стати не тільки працівниками, але й справжніми друзями. Високі рейтинги не дозволили творцям зупинитися на першому сезоні детективно-драматичного серіалу, тому продовження вже готовий до виходу на екрани.

Другий сезон продовжить розповідь про напарників, кожен з яких пережив в житті багато чого. Спільна робота, якою спочатку обидва були незадоволені, стала для обох серйозним шансом почати нове життя. Але минуле не відпускає, і з цим доведеться зіткнутися в першу чергу Мартіну, якому належить вступити в протиборство зі своїм особистим ворогом.
Смертельна зброя (2 сезон)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • На початку пілотної серії дружина Ріггс вітально махає рукою сусідові, який поливає галявину у себе перед будинком. Будинок позаду сусіда той самий, в якому жила сім'я Роджера Мерти у фільмах серії «Смертельна зброя».
  • Капітан Евері Брукс носить ім'я актора, який грав командувача космічною станцією Бенджаміна Сіско в телесеріалу «Зоряний шлях: Далекий космос 9» (1993-1999).
  • Епізод падаючої з висотної будівлі дівчиною в серії «Новорічні іграшки, «Глоки» і хлопавки» запозичений з бойовика Річарда Доннера «Смертельна зброя» (1987).
  • Один з режисерів телесеріалу Стів Бойум працював каскадером в бойовиках Річарда Доннера «Смертельна зброя 2» (1989) і «Смертельна зброя 3» (1992).

Дивитися серіал Смертельна зброя (2 сезон) в хорошій якості

Смертельна зброя (2 сезон)Смертельна зброя (2 сезон)Смертельна зброя (2 сезон)

Смертельное оружие (2 сезон) 1-3 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Крутий серіал, багато смішних моментів. Ніколи не скучно, бо кожна серія має динаміку. Рекомендую... yes

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.