Закляття. Наші дні (2017)

Закляття. Наші дні (2017) дивитися онлайн

The Crucifixion

Про фільм Закляття. Наші дні (2017) українською мовою:

Американська черниця, яка перебуває тривалий час у монастирі, несподівано кардинально змінює манеру поведінки та емоційні прояви. Навколишні сестри за віросповіданням з настороженістю звернули увагу, що завжди врівноважена, стримана жінка почала поводитися незвично і страшно агресивно. З'ясувалося, що нещасну послушницю захопили демонічні створення. Щоб повернути служительку в колишній стан, звернулися до священнослужителя за допомогою практикуючому рятування постраждалих від сил зла людей від одержимості. Священик не перший раз проводив очисний обряд, не сумніваючись у позитивному результаті, після якого пацієнтка благополучно повернеться до звичним, щоденним заняттям, зберігаючи повний спокій. З незрозумілих причин захід пройшов зовсім по-іншому. Ви можете дивитися онлайн Закляття. Наші дні в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

Обряд вигнання демона, багаторазово проводиться з неодмінним успіхом, закінчився непередбаченої смертю одержимою монашки. Правоохоронні органи почали розслідування дивної смерті жертви, за результатами якого досвідченого екзорциста звинуватили у навмисному вбивстві невинної людини і засудили до довгострокового тюремного ув'язнення. Священик марно пробував переконати присяжних, що сталася трагедія є нещасним випадком, що стався випадково. Присутні не повірили служителя церкви. Неприємне звістка швидко поширилося по окрузі, далеко за територією монастиря. Енергійна журналістка жваво зацікавилася нетрадиційних подією і вирішила з'ясувати подробиці інциденту, який віддає містицизмом. Чим більше вона заглиблюється в досліджувану тему, впевненіше стає в існування потойбічних сутностей.

Дивитися фільм Закляття. Наші дні (2017) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Закляття. Наші дні (2017)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Оригінальна назва фільму перекладається як «Розп'яття».
  • Зйомки фільму проходили в Бухаресті і Сігішоарі (Муреш, Румунія).
  • Оператор фільму «Закляття. Наші дні» Даніель Араньо і актор Іван Гонсалес також взяли участь у зйомках картини «Атлантида» режисера Ксав'є Жанса.

Дивитися фільм Закляття. Наші дні (2017) в хорошій якості

Закляття. Наші дні (2017)Закляття. Наші дні (2017)Закляття. Наші дні (2017)

Заклятье. Наши дни (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.