Знамення (2009) дивитися онлайн

Knowing

Про фільм Знамення (2009) українською мовою:

Сюжет фантастичного трилера «Знамення» бере свій початок в 1959 році. Під час святкування дня відкриття початкової школи, керівництво навчального завдання закладає тимчасову капсулу, в яку поміщають малюнки дітей із зображенням того, як вони бачать майбутнє. Одна з учениць, юна дівчинка Люсінда, на своєму малюнку зображує набір якихось цифр, а під час самого заходу і зовсім зникає. Після довгих пошуків її знаходять у шкільній коморі перелякану і з закривавленими руками. Вона дряпав нігтями на двері такі ж цифри, як в рисунку, і благала зупинити тільки шепочуть в її голові голоси.

Через півстоліття капсулу дістають, а витягнуті з неї малюнки роздають дітям. Той самий малюнок з цифрами потрапить до хлопчика Калебу Кестлера, батько якого, Джон, виявився професором астрофізики одного з місцевих університетів. Побачивши вперше листок з цифрами, той не надав йому ніякого значення. Однак незабаром професор Кестлер зрозумів, що зображені числа, це далеко не хаотично написані цифри, а зашифровані дати і координати, що позначають час і місце катастроф, як сталися, так і тих, яким ще належить трапитися. Але як таке може бути? Звідки Люсінда могла про це знати?

Дивитися фільм Знамення (2009) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Знамення (2009)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Сценарій фільму написав письменник Райан Пірсон, після чого Columbia Pictures забрала собі проект. На місце режисера були призначені Рід Лурі і Річард Келлі, але пізніше права на фільм були продані. Проект підібрала компанія Escape Artists, а Стайлс Уайт і Джульєт Сноуден переписали сценарій. У лютому 2005 на пост режисера фільму був призначений Алекс Пройас.
  • Дія фільму відбувається в Бостоні, і щоб відтворити це місто, знімальна група використовувала такі австралійські місця, як Джілонг Рінг Роад, Мельбурнський музей, Маунт Мейсидон і Коллінс-Стрит. Зйомки фільму проводилися в Середній школі Кембервелл, переробленої для фільму в бостонську Початкову школу Вільяма Доуса.
  • Для зйомок всередині обсерваторії був використаний Австралійський Синхротрон і обсерваторія Хейстек в Вестфорде, Массачусеттс.
  • Алекс Пройас за всю свою роботу в кінематографі, вперше використав цифрову камеру Red One.
  • В кінці фільму звучить друга частина 7-ї симфонії Людвіга Ван Бетховена.
  • Спочатку режисером повинен був стати Річард Келлі.

Дивитися фільм Знамення (2009) в хорошій якості

Знамення (2009)Знамення (2009)Знамення (2009)

Знамение (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

згоден з попередніми дописувачами, а особливо класно наприкінці- там де діти випускають кроликів ... (1.54.40)... так красиво.. а дерево- не яблуня (жарт)... як в раю було
там епік фейл, коли літак падає.. Всі жахаються в 1 сторону, літак летів зовсім з іншої laugh
А так, фільм цікавий, рекомендую yes
переглядом задоволений! дуже позитивні емоції. раджу до перегляду. 9 з 10.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.