Фільми онлайн » Драми » Розплата (2016)

Розплата (2016) дивитися онлайн

The Accountant

Про фільм Розплата (2016) українською мовою:

Крістіан Вульф – математичний геній, але, на жаль, він має серйозні проблеми зі здоров'ям. З раннього дитинства герой страждає обсесивно-компульсивним розладом. За цю особливість Вульфа зневажають всі рідні, з-за цього його життя наповнене безліччю типових для звичайної людини складнощів. З цієї ж причини математичні формули і завдання стали йому ближче родичів. Герой кримінального трилера «Розплата» пов'язав своє життя з цифрами – він став висококласним аудитором. Тепер Крістіан надає свої послуги кримінальним групам та їх ватажкам. Одного разу з Крісом зв'язується Рей Кінг, голова спеціального відділу ФБР по боротьбі з економічними злочинами. Після цього для відводу очей Вульф влаштовується на офіційну роботу і всіма силами намагається вести законослухняний спосіб життя. Однак це виявилося нелегко. Працюючи у фінансовому відділі, Крістіан виявляє великі розбіжності в рахунках. Як тільки герой береться за виправлення ситуації, починають гинути люди. Чи пов'язані ці події, і хто за ними стоїть?
Розплата (2016)

Дивитися фільм Розплата (2016) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Розплата (2016) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Розплата (2016)Розплата (2016)Розплата (2016)

Расплата (2016) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

У фільмі «Людина дощу» показані видатні статистичні здібності фізичнослабкої, хворої на аутизм людини, яка змушена постійно перебувати у спеціалізованій лікарні, бо їй важко спілкуватися з нормальними людьми, тоді як у фільмі «Розплата» головний персонаж – це високофункціональний аутист з вражаючими аудиторскими здібностями та грізними бойовими навичками, який у дружній парі із аутисткою – вражаючим ІТ-програмувачем, - ефективно протидіє будь-яким ворожим зазіханням на його особистість та отримує за свій аудиторський фах солідні гонорари, більша частина яких йде на інвестування інтелектуальної підтримки дітей-аутистів, вражаючі обдарування яких ретельно виявляються та стимулюються. У фільмі якісно показані унікальні людські можливості, які дивним чином розкриваються та реалізуються «хворобою». Бен Аффлек майстерно зобразив природню унікальність людей-аутистів. Дуже задоволений багаторазовим переглядом фільму. І що є ХВОРОБА?
  • Pirlo
  • 2 лютого 2017 21:01
  • 0
Добротний фільм з Беном Аффлеком, цікавий сюжет. Вартий перегляду!
  • Валентин
  • 30 січня 2017 01:01
  • 0
Дуже цікавий і вражаючий фільм, хоч на перший погляд таке собі!
Немає перекладу. І що це за приколи "текст занадто короткий" ну даєте.

Arhiopterex,
О аж на дев'ятій хвилині з'явився переклад.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.