Що приховує любов (2010) дивитися онлайн

Про фільм Що приховує любов (2010) українською мовою:

Георгій не готовий визнати до себе, що вогонь почуттів давно прогорів, залишивши лише тліючі вугілля, але їх з дружиною пов'язує дуже багато, щоб просто розлучитися. Деякий час тому пара втратила дитину. Це жахлива трагедія для сім'ї. Але, всупереч усьому, Георгій заводить інтрижку з Альбіною, своєю співробітницею. Альбіна радісно приймає його залицяння і чудово проводить час із забезпеченим босом.

Олена, зневірившись сидіти взаперті наче бранка в чотирьох стінах, хоче вийти на роботу, для чого переконує чоловіка взяти її в свою компанію. Невірний чоловік з розумінням відноситься до прохання дружини і влаштовує її на одну з посад у своїй фірмі.

Альбіна проявляє кмітливість і далекоглядність. Їй ясно, що втертися в довіру і стати подругою дружини начальника обіцяє невимовні вигоди, тому вона починає зближуватися з Оленою з перших днів. І їй це вдається. Власник компанії, звичайно, про все дізнається і йому ця ситуація вже поперек горла. Але він же сам дозволив дружині і коханці познайомитися! І як тепер розрулити ганебну для нього ситуацію і продовжувати приховувати правду від дружини?
Що приховує любов (2010)

Дивитися фільм Що приховує любов (2010) в хорошій якості

Що приховує любов (2010)Що приховує любов (2010)Що приховує любов (2010)

Что скрывает любовь (2010) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.