Три дні до весни (2017)

Три дні до весни (2017) дивитися онлайн

Про фільм Три дні до весни (2017) українською мовою:

Дії гостросюжетного фільму розгортаються в 1942-му році. Люта лютнева погода і жахливі події, іменовані Блокадою Ленінграда. Голод, страшний холод, нелюдські бомбардування і сильний пресинг з боку ворога. Люди виживають, як можуть. Проте мало хто підозрює, що серйозна небезпека для всіх жителів, а може бути, і цілої країни, ще попереду.

У секретній лабораторії німецькі учені розробляють найнебезпечнішу зброю, що здатна з легкістю знищити величезну кількість людей за лічені години. Незабаром радянська розвідка дізнається, що противник отримав якийсь секретний вантаж, призначений для проведення великої диверсії в Ленінграді.

Через деякий час в місті були виявлені кілька мертвих тіл, зі слідами дивного зараження. Але низька температура не дає занадто швидко поширюватися смертельного захворювання. Проте це все одно не врятує людей від болісної смерті, якщо не вжити термінових заходів. Офіцер державної безпеки прізвище Андрєєв і молоденька медсестра Марицька терміново повинні щось зробити, щоб убезпечити жителів і запобігти страшный епідеміъ, яка з легкістю може поширитися далеко за межі міста.

Дивитися фільм Три дні до весни (2017) в хорошій якості

Три дні до весни (2017)Три дні до весни (2017)Три дні до весни (2017)

Три дня до весны (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.