Фільми онлайн » Драми » Кур'єр (1986)

Кур'єр (1986) дивитися онлайн

Про фільм Кур'єр (1986) українською мовою:

Фільм Кур'єр — картина часів правління Горбачова, часів перебудови за твором Карена Шахназарова. Молодий чоловік Іван, провалив вступні іспити в інститут, влаштовується на посаду кур'єра в одну з міських редакцій. Він живе з матір'ю, не має ні найменшого уявлення про своє майбутнє. Одного разу знайомиться з дівчиною, дочкою радянського номенклатурника. Чи зможе вона вплинути на його життя? Визначитися зі своїм призначенням?

Проста нехитра трагікомедія продовжує бути актуальною в наш час. У картині піднімаються одвічні проблеми: стосунки батьків-дітей, підлітковий максималізм, формування базових життєвих цінностей, філіація поколінь.

Герой Федора Дунаєвського — бунтар; ланка випадає з загального ланцюга соціалістичних правил; говорить, що думає; веде себе впевнено, не награно; з усіма розмовляє з легкою іронією, спокійно. На прикладі цього хлопця розкривається життя молоді, яка намагається знайти своє місце в важкі часи прийдешніх змін. У картині постійно проступає радянський побут що розвалюється: фільм з Брюсом Лі, телевізор Sony, брейк-данс (перша поява цього стилю танцю на широкому екрані СРСР).

Не думайте, що дивитися фільм Кур'єр корисно дітям вісімдесятих, які можуть згадати той прекрасний, але складний час. Ця картина для тих, хто молодий, хто хоче відкрито мислити, хто не хоче бути схожим на інших, не хоче робити те, що йому говорять. Час йде, але проблеми незмінні.

Кур'єр в HD — одна з кращих робіт Шахназарова. Ви знайдете у фільмі все: гумор, смуток, проблеми вибору. Після перегляду залишається осад, особливо після фінальної сцени, коли Іван зустрічається поглядом з солдатом, саме в цей момент хлопець зрозуміє, що його чекають не найкращі роки попереду — служба в армії, можливо, Афганістан. Жорстке розуміння реальності. Ніхто не хоче дорослішати так.
Чудовий радянський фільм часів перебудови для тих, хто пам'ятає, для тих, хто намагається розставити життєві пріоритети, для всіх і для кожного.

Дивитися фільм Кур'єр (1986) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Кур'єр (1986) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Кур'єр (1986)Кур'єр (1986)Кур'єр (1986)

Курьер (1986) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.