Дружини на стежці війни (2017)

Дружини на стежці війни (2017) дивитися онлайн

Додано 09 вересня 2019 4 серії

Про серіал Дружини на стежці війни (2017) українською мовою:

Дві жінки, яскрава, велика, товариська Аліса й мініатюрна, тиха, сором'язлива Саша знайомляться в спортклубі, на заняттях тай-бо (популярна аеробіка з елементами боксу, карате і таеквондо). Аліса – жінка-вогонь, тайфун, торнадо і землетрус в одній особі. Переповнена енергією та емоціями Аліса веде себе у відносинах з людьми і в звичайних життєвих ситуаціях як слон в посудній лавці, тому навколо неї постійно трапляються неприємності, що-небудь валиться, падає, ламається. Тим не менш, вона невиправна оптимістка, ніколи не сумує і намагається знайти вихід навіть з глухого кута. Саша – повна протилежність Аліси: це жінка-лід, обережна, ніколи не підвищує голосу, пунктуальна, організована, живе розумом, а не почуттями, прагне бути максимально непомітною, затиснута, яка звикла орієнтуватися не на себе і свої бажання, а на вказівки інших людей. Щодо себе і можливості змін на краще Саша налаштована вкрай песимістично. Аліса – професійний івент-мейкер (масовик-витівник), Саша – досвідчений бухгалтер, що працює під керівництвом грымзы-головбуха.

У спортзалі Аліса і Саша практично не спілкуються (Аліса то пробиває ногою гіпсокартонну стіну, то травмує інструктора, то ламає тренажер, а Саша лише насторожено спостерігає за нею). Але одного разу Аліса ненавмисно травмує Сашу і рухома почуттям провини, відвозить потерпілу додому. Розговорившись по дорозі, жінки з'ясовують, що їх обох покинули чоловіки. Тепер Аліса і Саша – не істоти з різних планет, а сестри по нещастю. Вони скаржаться один одному на життя і діляться подробицями підлого поведінки своїх чоловіків (Саша – стримано, Аліса – бурхливо). З'ясовуються і мотиви приходу в спортклуб: Аліса має намір повернути собі колишню стрункість і чоловіка, а Саша хоче перестати бути розмазнею і знайти хоча б невелику впевненість у собі.

Доглядати за травмованої дочкою (у Саші вивихнута нога) і повертати назад її блудного чоловіка приїжджати Сашина мама – владна пані, завуч школи, жінка, в тіні якої Саша виросла затиснутою і невиразною. Мама, як і раніше намагається виховувати доньку – і Саша, як тільки з ногою стає трохи легше, знову тікає на тренування з тай-бо, щоб поменше перебувати з матір'ю в одному приміщенні.

Після тренування Саша підвозить Алісу на співбесіду. Жінки діляться враженнями один від одного і несподівано з'ясовують, що Вероніка – жінка, що розбила Сашкове сім'ю, за типажем сильно нагадує Алісу, а Люба – пасія Алисиного чоловіка схожа на Сашу. Креативна Аліса швидко оцінює потенціал цієї ситуації і Аліса вмовляє Сашу відбити її чоловіка у його коханки, обіцяючи аналогічну допомогу у вирішенні Сашкової проблеми. План простий і зухвалий: Саша повинна зачарувати Вадима (чоловіка Аліси) і кинути його, після чого нещасний власник розбитого серця повернеться в сімейне гніздечко, шукати розради в обіймах законної дружини. Аліса, у свою чергу, спокусить і кине Мішу (чоловіка Саші) – з тим же ефектом зміцнення майже розпалася сім'ї...
Дружини на стежці війни (2017)

Дивитися серіал Дружини на стежці війни (2017) в хорошій якості

Дружини на стежці війни (2017)Дружини на стежці війни (2017)Дружини на стежці війни (2017)

Жены на тропе войны (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.