Танці на смерть (2017)

Танці на смерть (2017) дивитися онлайн

Про фільм Танці на смерть (2017) українською мовою:

Дії захоплюючого фільму розгортаються в сімдесятих роках XXI століття після того, як світова цивілізація була практично повністю знищена руйнівною ядерною війною, породилися численні катаклізми. Вціліле населення влаштувалося в місті, де раніше знаходився високотехнологічний науково-дослідний центр, який розробляв синтез унікальної енергії з допомогою спеціального обладнання. Після жахливих подій, перетворили це місце в спеціальну арену, де можновладці стали періодично проводити жорстокий танцювальний турнір, метою якого був збір тієї самої енергії, необхідної для підтримання життєзабезпечення міста.

Правила були досить прості: той хто з танцюристів перший втомиться, неминуче розпадається на частки, і його жертва йде на благо міста, а переможець проходить далі, щоб у наступному колі знову боротися за своє життя. В кінцевому підсумку з усіх учасників залишається один, який в якості нагороди отримує право приєднатися до еліти, яка живе в спеціальному бункері.

Сюжет розгортається навколо молодого хлопчини Костика, який мимоволі стає учасником смертельного турніру. Щоб вижити і врятувати Аню, чарівну учасницю жорстокого шоу, в яку хлопець шалено закохався, нашому героєві належить багато що дізнатися і подолати на своєму шляху безліч випробувань, що приховують за собою жахливу правду.
Танці на смерть (2017)

Дивитися фільм Танці на смерть (2017) в хорошій якості

Танці на смерть (2017)Танці на смерть (2017)Танці на смерть (2017)

Танцы насмерть (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • STEFAN
  • 12 вересня 2017 01:31
  • 0
Прикольно, але мало душевних почуттів.
Але задум непоганий похожий до реальності.
На моє міркування краще додати спец ефектів і закрутити найбільш кращий сюжет так як танцю мало, хоч і прікольно. Просто на мою думку серця кожного цінне і якщоб ці двоє запущених дали можлівисть у війти у їх серця всіх людей. І будувати тільки на одній планеті, а на кожній. В моїй теорії світ побудований на чомусь, і в руських казках є частка правди. Але треба це розвивати вперед. Так як є початок так і є нескінченність.

І в теореях є реальність. Фільм крутий. Просто деякі люди думають що розвили всебе щось і це круто але насамій справі їм дав той хто це придумав і він колись попитається бути головним. Але та здатність ту що він її неконтролює. він намагається тримати контроль. Так як він чогось незнає і десь щось пропустив. А це важливо так як зламається. І може статися непоправне.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.