Фільми онлайн » Фантастика » Танці на смерть (2017)

Танці на смерть (2017) дивитися онлайн

Про фільм Танці на смерть (2017) українською мовою:

Дії захоплюючого фільму розгортаються в сімдесятих роках XXI століття після того, як світова цивілізація була практично повністю знищена руйнівною ядерною війною, породилися численні катаклізми. Вціліле населення влаштувалося в місті, де раніше знаходився високотехнологічний науково-дослідний центр, який розробляв синтез унікальної енергії з допомогою спеціального обладнання. Після жахливих подій, перетворили це місце в спеціальну арену, де можновладці стали періодично проводити жорстокий танцювальний турнір, метою якого був збір тієї самої енергії, необхідної для підтримання життєзабезпечення міста.

Правила були досить прості: той хто з танцюристів перший втомиться, неминуче розпадається на частки, і його жертва йде на благо міста, а переможець проходить далі, щоб у наступному колі знову боротися за своє життя. В кінцевому підсумку з усіх учасників залишається один, який в якості нагороди отримує право приєднатися до еліти, яка живе в спеціальному бункері.

Сюжет розгортається навколо молодого хлопчини Костика, який мимоволі стає учасником смертельного турніру. Щоб вижити і врятувати Аню, чарівну учасницю жорстокого шоу, в яку хлопець шалено закохався, нашому героєві належить багато що дізнатися і подолати на своєму шляху безліч випробувань, що приховують за собою жахливу правду.
Танці на смерть (2017)

Дивитися фільм Танці на смерть (2017) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Танці на смерть (2017) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Танці на смерть (2017)Танці на смерть (2017)Танці на смерть (2017)

Танцы насмерть (2017) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • STEFAN
  • 12 вересня 2017 01:31
  • 0
Прикольно, але мало душевних почуттів.
Але задум непоганий похожий до реальності.
На моє міркування краще додати спец ефектів і закрутити найбільш кращий сюжет так як танцю мало, хоч і прікольно. Просто на мою думку серця кожного цінне і якщоб ці двоє запущених дали можлівисть у війти у їх серця всіх людей. І будувати тільки на одній планеті, а на кожній. В моїй теорії світ побудований на чомусь, і в руських казках є частка правди. Але треба це розвивати вперед. Так як є початок так і є нескінченність.

І в теореях є реальність. Фільм крутий. Просто деякі люди думають що розвили всебе щось і це круто але насамій справі їм дав той хто це придумав і він колись попитається бути головним. Але та здатність ту що він її неконтролює. він намагається тримати контроль. Так як він чогось незнає і десь щось пропустив. А це важливо так як зламається. І може статися непоправне.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.