Фільми онлайн » Драми » Я, Деніел Блейк (2016)

Я, Деніел Блейк (2016) дивитися онлайн

I, Daniel Blake

Про фільм Я, Деніел Блейк (2016) українською мовою:

Все своє свідоме життя Деніел Блейк, головний герой цього фільму, пропрацював звичайним теслею, але на старості років в результаті перенесеного серцевого нападу, він позбавляється можливості заробляти хоч якісь гроші із-за можливого рецидиву хвороби. В силу його непрацездатності держава починає виплачувати старому невелику соціальну допомогу, але незабаром виплати скасовують, тому що соціальний працівник, що займається нашого героя, чомусь вирішує, що стан здоров'я старого більш ніж задовільний, а тому чоловік в змозі знайти собі роботу.

Розуміючи, що сталася якась помилка, наш герой вирішує повторно подати заяву на належну йому допомогу, ось тільки тепер колишній простий роботяга, абсолютно не розуміє, як користуватися комп'ютером, необхідно подати апеляцію в електронному вигляді, щоб згідно новій системі, мати можливість отримати зворотний дзвінок, який повинен розпочати процес бюрократичної тяганини. Це й стає для чоловіка у віці величезною непереборною перешкодою. У спробах пояснити свою ситуацію, страждаючи від нерозуміння, наш герой раптом натикається на непереборну стіну бюрократичного байдужості.
Я, Деніел Блейк (2016)

Дивитися фільм Я, Деніел Блейк (2016) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Я, Деніел Блейк (2016) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Я, Деніел Блейк (2016)Я, Деніел Блейк (2016)Я, Деніел Блейк (2016)

Я, Дэниел Блэйк (2016) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.