iБой (2017) дивитися онлайн

iBoy

Про фільм iБой (2017) українською мовою:

Головного героя фільму «іБой» жорстоко б'ють місцеві відморозки. Під час бійки вони розбивають його телефон. Металевий шматок мобільного пристрою проникає йому в голову. На подив лікарів підліток вижив. Крім того, він виявив у себе суперздатності. Том міркує — що ж йому робити з несподіваною силою. Можливо, необхідно в першу чергу розквитатися зі своїми кривдниками. Адже вони ледь не вбили його. Але спочатку їх потрібно знайти. Після придбання фантастичних сил у хлопця майже геть відбило пам'ять про минуле життя — хто він такий і чим займався раніше. Єдине, що він пам'ятає, це його справжнє ім'я. Також хлопець згадує, що у нього була дівчина.

Він вирішує знайти її і розпитати про свого минулого життя. Як не дивно, але через персонал медичного закладу, в якому проходило відновлення юнаки, просочилася інформація про його надздібності. Тепер за диво-людиною полюють спеціальні служби. Такий цінний кадр їм просто необхідний. Зрозуміло, молодий чоловік не хоче ставати маріонеткою в руках державних структур. Тому він швидко знаходить свою дівчину, і вони відправляються в біга.

По дорозі їм зустрінеться багато пригод. Поступово Люсі розуміє, що її молодий чоловік мстить бандам, які господарюють в місті. Тоді головний лиходій викрадає дівчину і бере її в заручники. Тому змушений рятувати її зі складної життєвої ситуації. У його розпорядженні: вміння читати думки оточуючих, бездоганне поводження з найсучаснішою технікою, що дозволяє отримати доступ до закритої секретної інформації. Також він здатний побачити будь-яку комп'ютерну або телефонну мережу, що знаходиться всередині будівлі. Погляду юнаки місто представляється як набір світяться проводів, якими пронизане кожну будівлю. Він буквально став комп'ютеризованим наскрізь.

Дивитися фільм iБой (2017) в хорошій якості

iБой (2017)iБой (2017)iБой (2017)

iБой (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.