Кандидат (2016) дивитися онлайн

Додано 15 лютого 2017

Про серіал Кандидат (2016) українською мовою:

Головна тема сюжетної лінії серіалу сатиричний гумор і висміювання існуючих політичних порядків і те, як цим користуються багато можновладців.
Головний герой серіалу Олексій Олексійович Калач директор ковбасного заводу. Оптиміст по життю Калач, проте, знаходиться на межі розорення і все "завдяки" своїй благовірній. У самий безнадійний момент, група незалежних бізнесменів пропонують Калачу, в обмін на фінансову допомогу взяти участь у передвиборчій компанії. Недалекий і довірливий Олексій Олексійович навіть думати не міг, що стоїть за подібною авантюрою.

У бізнесменів свої інтереси і цілі, які складаються в основному з того, що ставши Кандидатом на посаду мера Олексій Олексійович Калач перетягне на свій бік більшість голосів і цим позбавить сьогоднішнього мера знову зайняти місце в майбутньому. Недальновидному Калачу невтямки, що це тонка політична гра, де власні амбіції і прагнення влади рухають якихось осіб користуватися такими людьми, як він сам. Маріонетка в руках ділків. Через своєю неосвіченість, Калач постійно перебуватиме в казусних ситуаціях, чим викличе симпатії виборців. Чим закінчиться ця геніальна авантюра, скоро дізнаєтеся подивившись серіал Кандидат онлайн на нашому сайті.
Кандидат (2016)

Дивитися серіал Кандидат (2016) в хорошій якості

Кандидат (2016)Кандидат (2016)Кандидат (2016)

Кандидат (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.