Фільми онлайн » Драми » Людина – швейцарський ніж (2016)

Людина – швейцарський ніж (2016) дивитися онлайн

Swiss Army Man

Про фільм Людина – швейцарський ніж (2016) українською мовою:

Для опису «стосунків» між живим і мертвим людиною існує спеціальний термін. Але Хенк – головний герой комедійної драми «Людина - швейцарський ніж» – не вважає себе збоченцем, хоча на наших очах він буде робити з трупом найнеймовірніші речі, використовуючи його як багатофункціональний інструмент, який допомагає вижити на безлюдному острові. Втім, не будемо зайвий раз очорнити ім'я Хенка, адже якщо б він не зустрів на своєму шляху Менні – саме так він назвав незвичайного приятеля, – то точно зійшов би з розуму вже в перші дні свого божевільного пригоди. Наявність одного, нехай і неживого, дозволяє Хенку рухатися вперед і не опускати руки, незважаючи на всю серйозність ситуації, в якій він опинився. Удвох героям належить подолати безліч різних випробувань, і деякі з них сильно лякають Хенка. Але він бере приклад зі свого безстрашного товариша – Менні-то вже точно боятися нічого – і кидає виклик долі, справляючись з усіма труднощами. Поступово між героями зав'язуються непрості філософські бесіди, у яких, звичайно ж, говорить Хенк, а Менні чемно його слухає, ніколи не перебиваючи. Одного разу чоловік навіть замислюється над тим, що зараз його життя максимально схожа на ідеальну: поруч з ним вірний друг, попереду цікаві пригоди, а повітря п'янить свободи в будь-який час доби.
Людина – швейцарський ніж (2016)

Дивитися фільм Людина – швейцарський ніж (2016) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Людина – швейцарський ніж (2016) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Людина – швейцарський ніж (2016)Людина – швейцарський ніж (2016)Людина – швейцарський ніж (2016)

Человек – швейцарский нож (2016) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Это просто шедевр!!! Внутри меня сейчас столько емоций,что словами не передать!!! Лучший фильм ,что я видел за ближайшие время!!! Смотреть строго на украинском языке!!!
Фільм, який плавить твій мозок у прямому розумінні того слова... Після перегляду найбільш безглуздого, на перший поргляд фільма, розумієш скільки соціальних. психологічних,. програм в ньому описують, і висвітлюють. На скільки глибоко і тонко змогли завсовники фільма висвітлити шаблони і блоки більшості людей в голові, які нам навязуються з самого дитинства. Хто хоче порвати свої шаблони і відключити свої мозги____ однозначно рекомендую перегляд))
що я щойно подивився,? з одного боку безглузде, без краплини логіки! а з другого боку - мене переповнюють емоці! ОДНОЗНАЧНО ДИВИТИСЯ!!!!!!
yes

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.