Мова демона (2016)

Мова демона (2016) дивитися онлайн

Demon Tongue

Про фільм Мова демона (2016) українською мовою:

Професор Харріс поза лекцій веде вельми специфічні курси, присвячені надприродним силам. Коли на них з'являються четверо друзів, вони і не думають приховувати свій скептицизм щодо висловлюваних викладачем ідеєю. Вони тут виключно заради оцінок і ніякого особистого інтересу до предмету дослідження не мають.

Зачеплений їх байдужістю і недовірою, професор пропонує їм відправитися разом з ним в невелику подорож – виключно в наукових цілях. Після недовгих роздумів хлопці погоджуються, адже їм пообіцяли підвищити середній бал за семестр, а це якраз те, що їм потрібно. Відрядження обіцяє бути трохи нудною, але в компанії молодих людей з цим, здається, можна легко впоратися.

Відразу після прибуття професор і студенти включаються в роботу. Вони знаходяться в невеликому селі, а точніше – в місцевому барі, куди вже давно не заходить ніхто з жителів. У цього місця погана слава після торішнього Хеллоуїна. В день всіх святих в барі загинув бармен, притому при досить загадкових обставинах. Сільські жителі твердо переконані, що справа нечиста і в ньому замішаний демон. Городянам доведеться розвіяти цей міф...
Мова демона (2016)

Дивитися фільм Мова демона (2016) в хорошій якості

Мова демона (2016)Мова демона (2016)Мова демона (2016)

Язык демона (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.