Герніка (2016) дивитися онлайн

Gernika

Про фільм Герніка (2016) українською мовою:

Стародавній іспанський місто Герніка в 1937 році зазнав обстрілу з боку легіону «Кондор», добровольчого підрозділу сумно відомого люфтваффе. Цей акт насильства, практично стерши з лиця землі шеститисячний місто, був схвалений Франко, тобто, по суті був злочином проти власного народу. Саме тому події в Герніці сколихнули весь світ і втілилися в картинах, скульптурах, книгах і фільмах, як сучасників, так і прийдешніх поколінь.

У центрі оповідання знаходяться два журналіста, дивом вислизають з пасток, розставлених для них під час Громадянської війни в Іспанії. Американець Генрі, репортер з «Нью-Йорк Геральд Трибюн» в компанії місцевої республіканки і редактора намагається з'ясувати правду про події, що відбуваються в іспанській верхівці. Вона ж, будучи пронацистськи налаштованої, в свою чергу відкриває полювання на не в міру допитливих і кмітливих журналістів. Однак Генрі не отримав би цей репортаж, якщо б він не був достатньо обачний, щоб вижити.
Але чи вдасться їм з Терезою пережити бомбардування, яка в один день перетворила маленьке містечко в саму злободенну тему для обговорень?
Герніка (2016)

Дивитися фільм Герніка (2016) в хорошій якості

Герніка (2016)Герніка (2016)Герніка (2016)

Герника (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Фільм чудовий стоїть подивитись це розповідае про історію Іспанії бомбардировки Герники

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.