Афера під прикриттям (2016)

Афера під прикриттям (2016) дивитися онлайн

The Infiltrator

Про фільм Афера під прикриттям (2016) українською мовою:

Ця історія заснована на реальних подіях, і в зв'язку з цим фактом вона здасться ще більш неймовірною. Брайан Кренстон, відомий по серіалу "У всі тяжкі", а так само фільмів "Операція Арго", "Трамбо", "Драйв" і "Малкольм в центрі уваги", грає роль безстрашного оперативника, що провернув дуже масштабну операцію. Можливо навіть саму масштабну за всю історію. І, само собою зрозуміло, до остраху небезпечну.

Його герой зумів проникнути в саме серце кримінального світу і обрушити всю його систему, зламавши механізми зсередини. Він зміг проникнути і в ряди мафії, і до наркопоставщикам, а так само до банкірів. Руйнуючи весь підпільний світ зсередини, він зробив наш світ набагато чистіше. Яке це, постійно ризикувати своїм життям, роблячи кожен крок озираючись по сторонах? Яке це, постійно грати роль іншої людини і не розколюватися навіть перед лицем неминучої смерті?
Крім Брайана Крэнстона у фільмі Афера під прикриттям зіграли так само Джон Легуізамо ("Ромео Джульєтта", "Шлях Карліто", "Вонг Ву, з вдячністю за все! Джулі Ньюмар", "Мулен Руж", "Кухар на колесах") і Дайан Крюгер ("Безславні виродки", "Троя", "Скарб нації", "Пан Ніхто", "Одержимість").
Афера під прикриттям (2016)

Дивитися фільм Афера під прикриттям (2016) в хорошій якості

Афера під прикриттям (2016)Афера під прикриттям (2016)Афера під прикриттям (2016)

Афера под прикрытием (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.