Диво Коквилла (2015)

Диво Коквилла (2015) дивитися онлайн

The Cokeville Miracle

Про фільм Диво Коквилла (2015) українською мовою:

16 травня 1986 року в невеликому місті Коквилл, штат Вайомінг, відбувається подія, що приголомшила серця й уми всіх без винятку жителів. Божевільний Доріс Янг обманом проніс у місцеву школу зброю і вибухівку і взяв у заручники єдиний залишився там молодший клас разом з учителем.
Щоб довести серйозність своїх намірів, Янг підриває шкільний автобус. В той день ціла низка вибухів струсне повітря Коквилла – і багато з них спричинять за собою жертви серед дітей. Збожеволілі від страху за своїх синів і дочок, паралізовані горем, батьки готові на все, щоб врятувати школярів їх рук злочинця. Однак його вимоги абсолютно неможливі – він бажає отримати по два мільйони доларів за кожного школяра. Це нечувана сума для всіх, не кажучи вже про те, якою неможливою і непосильною вона здається для окремо взятої сім'ї.

Але божевілля Дориса полягає не тільки в тому, що він готовий запросити настільки немислиму ціну за життя невинних дітей. Він свято вірить у можливість власної реінкарнації, так що йому невідомий страх смерті. Янг вважає, що здатний обчислити навіть конкретну дату своєї смерті і відродження. А гроші, переказані на рахунок, він зуміє витратити в наступному житті, з допомогою переродження позбувшись від переслідування. Заснований на реальних подіях, цей фільм – хвилина мовчання за тим дітям, для яких дива не сталося. І частинка пам'яті для тих, хто пережив той страшний день, навіки запечатлевшийся в їх пам'яті.
Диво Коквилла (2015)

Дивитися фільм Диво Коквилла (2015) в хорошій якості

Диво Коквилла (2015)Диво Коквилла (2015)Диво Коквилла (2015)

Чудо Коквилла (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.