Фільми онлайн » Детективи » Диво Коквилла (2015)

Диво Коквилла (2015) дивитися онлайн

The Cokeville Miracle

Про фільм Диво Коквилла (2015) українською мовою:

16 травня 1986 року в невеликому місті Коквилл, штат Вайомінг, відбувається подія, що приголомшила серця й уми всіх без винятку жителів. Божевільний Доріс Янг обманом проніс у місцеву школу зброю і вибухівку і взяв у заручники єдиний залишився там молодший клас разом з учителем.
Щоб довести серйозність своїх намірів, Янг підриває шкільний автобус. В той день ціла низка вибухів струсне повітря Коквилла – і багато з них спричинять за собою жертви серед дітей. Збожеволілі від страху за своїх синів і дочок, паралізовані горем, батьки готові на все, щоб врятувати школярів їх рук злочинця. Однак його вимоги абсолютно неможливі – він бажає отримати по два мільйони доларів за кожного школяра. Це нечувана сума для всіх, не кажучи вже про те, якою неможливою і непосильною вона здається для окремо взятої сім'ї.

Але божевілля Дориса полягає не тільки в тому, що він готовий запросити настільки немислиму ціну за життя невинних дітей. Він свято вірить у можливість власної реінкарнації, так що йому невідомий страх смерті. Янг вважає, що здатний обчислити навіть конкретну дату своєї смерті і відродження. А гроші, переказані на рахунок, він зуміє витратити в наступному житті, з допомогою переродження позбувшись від переслідування. Заснований на реальних подіях, цей фільм – хвилина мовчання за тим дітям, для яких дива не сталося. І частинка пам'яті для тих, хто пережив той страшний день, навіки запечатлевшийся в їх пам'яті.
Диво Коквилла (2015)

Дивитися фільм Диво Коквилла (2015) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Диво Коквилла (2015) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Диво Коквилла (2015)Диво Коквилла (2015)Диво Коквилла (2015)

Чудо Коквилла (2015) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.