Знедолені (2012) дивитися онлайн

Les Misérables

Про фільм Знедолені (2012) українською мовою:

"Знедолені" - це страва для досвідчених в мюзиклах і музичних фільмах. В основі класичний текст Вітора Гюго, на екрані блискучі актори, за кадром шикарна музика Клода-Мішеля Шенберга.

Вся історія відбувається на початку XIX століття. Жан Вальжан побіжний злочинець, волею долі потрапив у в'язницю. На волі у нього мало що залишилося. Найголовніше це Фантіни і її дочка Козетта. Жан стежив за їх долею і в міру сил намагався допомагати. Фантіни вмирає, і тепер Козетта стає по суті сенсом його існування. Труднощів додає йому поліцейський Жавер, для якого мета повернути Жан за ґрати стала чи не головною в житті.

Але навіть не заради сюжету варто подивитися цей фільм. Заради картинки на екрані, заради музики. Наприклад, всі пісні записані на знімальному майданчику, для того щоб актори виглядали в кадрі як можна більш реалістично. Це величезна рідкість у сучасному кінематографі.

Актори дуже сомоотверженно підійшли до своєї роботи. Наприклад, Енн Хетеуей дійсно стриглася для сцени продажу своїх волосся, а Х'ю Джекман дійсно худнув і відрощував довгу бороду для сцен Вальжана у в'язниці.

Загалом, байдужим ця екранізація відомого і успішного мюзиклу навряд чи когось залишить.
Знедолені (2012)

Дивитися фільм Знедолені (2012) в хорошій якості

Знедолені (2012)Знедолені (2012)Знедолені (2012)

Отверженные (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • sana
  • 27 серпня 2017 19:48
  • 0
Гарний мюзикл, гарні актори, але ще краще було би якби був переклад пісень. blush

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.