Сомнія (2016) дивитися онлайн

Before I Wake

Про фільм Сомнія (2016) українською мовою:

Що робити, якщо твої сни стають реальністю? До того ж, якщо вони зовсім не про прекрасних принців або принцес? Та й не про подорожі і горах солодощів? Як бути, якщо твої кошмари починають вбивати? Як їх зупинити?
Це не фільм жахів у класичному розумінні. Це психологічний надприродний трилер, героєм якого є звичайний хлопчик Коді. Раніше він жив у прекрасному великому будинку, з чудовими люблячими батьками. Він був щасливий, хоч і не пам'ятає цього, адже Коді був немовлям, коли пожежа відібрав у нього все. Він залишив маленького хлопчика в повній самоті. Сьогодні він живе в дитячому будинку. Коді здається, що він жив там завжди. У нього немає друзів і близьких. У нього нікого не залишилося. Тільки кошмари, які стали дійсністю.

Коді не знає, як боротися зі своїми снами. І найголовніше питання, який його мучить: боротися зі злом краще уві сні або в реальності? А раптом в один прекрасний момент він не прокинеться і головна мрія хлопчика не збудеться? А адже Коді мріє про сім'ю. Про те, що його будуть знову любити. Як жити маленькому хлопчику з розумінням, що він не знає, як позбутися від кошмарів і зупинити їх?
Бійтеся своїх снів, адже вони можуть виявитися віщими.
Сомнія (2016)

Дивитися фільм Сомнія (2016) в хорошій якості

Сомнія (2016)Сомнія (2016)Сомнія (2016)

Сомния (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.