Фінансовий монстр (2016)

Фінансовий монстр (2016) дивитися онлайн

Money Monster

Про фільм Фінансовий монстр (2016) українською мовою:

Відомий телеведучий і справжній геній з Уолл-стріт Чи Гейтс дає глядачам своєї передачі цінні поради в області фінансів. Він відвертий, дотепний, трохи грубий, і за це його люблять глядачі. Його програма вже давно виходить в ефір, а сам ведучий вже встиг дати безліч різних рад, з яких далеко не всі виявилися корисними. Під час чергового випуску сталося те, чого просто ніхто не міг передбачити – на телестудію пробрався невідомий хлопець, що втратив нещодавно з-за ради Чи велику суму грошей, і, погрожуючи всім зброєю, змусив виконувати його вимоги.

Кайл Бадвелл звинувачує у своїх невдачах, тому він, обмотавшись вибухівкою, прийшов помститися своєму кривдникові. Одна з головних вимог злочинця – безперервний прямий ефір, в якому він спробує викрити ведучого у брехні і розповість про те, як він обманює людей. Чи, а також деякі члени знімальної групи опиняються в складному становищі, їм доводиться підігравати нервового хлопцеві, який у будь-яку хвилину може зробити непоправне. Поступово Він починає розуміти, що Кайл збанкрутував зовсім невипадково. Він несподівано для себе стає на бік злочинця і намагається разом з ним у всьому розібратися. Але таке розслідування в прямому ефірі може нашкодити деяким сильним світу цього, які постараються не допустити, щоб правда виплила на поверхню.
Фінансовий монстр (2016)

Дивитися фільм Фінансовий монстр (2016) в хорошій якості

Фінансовий монстр (2016)Фінансовий монстр (2016)Фінансовий монстр (2016)

Финансовый монстр (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Остання репліка в фільмі - "Він став зіркою "You Tube"". Клас, така ціна людського життя. Весь фільм аж кричить кожною сценою - всім начхати на оточуючих нас, Дійсно ми щодня бачимо сотні а то і більше людей, але ніколи не задумуємось хто вони, навіщо, у нас самих проблем ціла купа - робота, сім'я можливо коханка чи коханець. Навіщо це нам? А про мене хтось так подумає, запитаєте ви. Дійсно, всіх просто начхати.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.