Дикість (2014) дивитися онлайн

Wildlike

Про фільм Дикість (2014) українською мовою:

Маккензі лише чотирнадцять років, але в своєму житті вона вже пізнала і гіркоту втрати, зраду сім'ї, і почуття повної розгубленості. Її батько мертвий, а дядько, який погодився прихистити її на літо, дозволяє собі дивні погляди і натяки. Їх подорож по штатам тримає осиротелую дівчину в напрузі – і, як показує час, зовсім неспроста, адже чоловік робить спробу залізти до неї в ліжко.

Бажаючи врятувати свою честь і знайти своє місце в житті, Маккензі вирішується на відчайдушний крок і збігає, прихопивши з собою трохи грошей. Здається, її мати живе в Сіетлі, але дівчина не має ні найменшого поняття як туди дістатися. Щоб вижити, їй доводиться промишляти дрібним злодійством і прибиватися на нічліг до випадковим знайомим. Але її розшукує поліція і вона ніяк не може затримуватися на одному місці довго.

Складна ситуація, в якій дівчині зовсім не на кого покластися, штовхає її на несподіваний вчинок – вона набивається в супутниці до свого випадкового попутникові. Прекрасна, але сувора природа Аляски негостинна до втікачку, проте літній Рене, здійснює пішу подорож в пам'ять про покійну дружину, проти волі стає опікуном молодої дівчини і допомагає їй не тільки вижити далеко від доріг і людей, але й знайти своє місце в житті...
Дикість (2014)

Дивитися фільм Дикість (2014) в хорошій якості

Дикість (2014)Дикість (2014)Дикість (2014)

Дикость (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.