Фільми онлайн » Фільми » Місце на цвинтарі (1997)

Місце на цвинтарі (1997) дивитися онлайн

Roseanna's Grave

Про фільм Місце на цвинтарі (1997) українською мовою:

Головний герой і люблячий чоловік дізнається, що його дружина Розанна, смертельно хвора. Навіть лікарі не беруться стверджувати, скільки бідній жінці залишилося жити. Але, факт, що її життя, приречено, коротке. Марчелло шалено любить свою пані, і робить все необхідне, що вона бажає. А, побажала Розанна, спочивати, після своєї смерті, на старому кладовищі біля дочки. Важко уявити, як люблячому чоловікові, необхідно виконати передсмертну волю дружини. Дружини, з якою Марчелло прожив пліч-о-пліч все життя. Але, він тримається з усіх сил, коли Розанна, вже захворіла, і чекає смертної години. Багато жителі засуджують героя, як сильно він прагне виконати волю, ще не померлої дружини. Не розуміючи того ставлення до милої, але хворої Розанни.

Турбується Марчелло, не просто так. На старому занедбаному цвинтарі залишилося тільки три місця поховання. І, щоб хоч одне місце, дісталося її люблячої дружини, після смерті, чоловік всіляко стежить і допомагає, місцевому населенню. Варто сміятися або плакати в такій ситуації, здається, герой, іноді навіть чекає смерті дружини. І, в цьому і є суть жанру. З одного боку комедія, яка широко розкриває життя та мрії героя. З іншого боку, драма. Цю драму можна зрозуміти. Режисер хотів показати, наскільки важлива передсмертна воля. І, як не виконав передсмертним обіцянкою, жити.

І, так, Марчело, стежить за місцевим населенням, щоб не дай бог, хтось помер. І, зайняв, претендує місце на кладовищі. Кожен день, він проробляє стежки до людей, всіляко їм допомагає. Марчелло здає кров, два, три рази на місяць, донорство, стало однією з задач допомоги. Ще, герой без статутного просить місцевого лікаря, щоб той також ретельно стежив за здоров'ям людей. А також наш герой ретельно стежить за своїм здоров'ям, періодично, здає аналізи.

Але, аж ніяк не все залежить від нас. Існують раптові смерті: зупинка серця, нещасний випадок і так далі. Чи зможе чия, то спонтанна смерть перешкодити останньої волі, подружжя Марчелло? Чи ні.

Дивитися фільм Місце на цвинтарі (1997) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Місце на цвинтарі (1997)

Дивитися фільм Місце на цвинтарі (1997) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Місце на цвинтарі (1997) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Місце на цвинтарі (1997)Місце на цвинтарі (1997)Місце на цвинтарі (1997)

Место на кладбище (1997) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.