Джой (2015) дивитися онлайн

Joy

Про фільм Джой (2015) українською мовою:

Джой народилася у простій американській сім'ї італійського походження. Ще в дитинстві вона для себе твердо вирішила, що буде боротися за своє щасливе майбутнє і зробить все можливе, щоб домогтися успіху і досягти поставлених цілей. З раннього віку Джой любила вигадувати різні речі, які в недалекому майбутньому, як вона сама вважала, можуть принести їй успіх і популярність. Незважаючи на скептичне ставлення оточуючих до її винаходів і численні складності, героїня вирішила не відступати від поставлених цілей.

З часом життя Джой ще дужче ускладнилося, адже вона стала матір'ю одиначкою, її батьки почали постійно сваритися і з'ясовувати стосунки, і тепер весь догляд за родиною лягла на тендітні плечі дівчини. Їй довелося влаштуватися на нелюбиму роботу, яка не приносила їй не тільки радості, але й нормального доходу. Всі ці труднощі тільки загартували в ній характер, і одного разу Джой зрозуміла, що вона сама творець свого щастя і повинна домагатися успіху виключно власними силами. Використовуючи свій талант, величезне бажання і вміння знаходити вихід з будь-якої ситуації, цієї сильної духом жінці вдалося самостійно пробити собі дорогу. Але її шлях не був простим і безхмарним, і їй довелося пережити безліч болючих падінь перш, ніж вона змогла злетіти на вершину.

Дивитися фільм Джой (2015) в хорошій якості

Джой (2015)Джой (2015)Джой (2015)

Джой (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Мне фильм понравился, смотрела на одном дыхании. Про то, что не стоит сдаваться при первой же трудности, а идти до конца; про то, что в каждом деле есть специалисты и именно к ним нужно обращаться; про то, что рассчитывать нужно только на себя и не искать виноватых, ....
Цікавий фільм, про те що завжди треба бути собою та йти до кінця!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.