Легенда Г'ю Гласса (2015)

Легенда Г'ю Гласса (2015) дивитися онлайн

The Revenant

Про фільм Легенда Г'ю Гласса (2015) українською мовою:

США XIX століття. Відважний мисливець Х'ю Гласс разом зі своїм сином та іншими завойовниками нових земель подорожує по незвіданих просторах Дикого Заходу. Після довгих поневірянь і втрат, група виявляється, здавалося б, в безпеці. Несподівано на героя нападає величезний ведмідь, який починає мучити свою жертву. Х'ю відстрілює від хижака, з усіх сил намагається від нього відбитися, але в підсумку отримує смертельні поранення, принаймні, так вважали. Але його син вирішив не кидати рідну людину в лісі й разом з кількома іншими людьми почав тягти його на саморобних ношах, сильно сповільнюючи при цьому швидкість всієї групи.

Один з членів групи по імені Джон Фіджеральд вирішує пограбувати пораненого Гласса. Він вбиває його сина, а його самого кидає в невелику могилу і закидає землею. У Х'ю, здавалося б, немає ніяких шансів на виживання, але він проявляє свій непоступливий характер, волю до життя і бажання помститися кривдникам. Героєві належить боротися з сильним холодом, дикою природою, жахливим болем і дикими племенами індіанців. І все це він робить, щоб знайти і знищити тих, хто забрав у нього все, що він любить. Головна його мета – Джон Фіджеральд, який навіть не здогадується, що Х'ю вижив і йде за ним.
Легенда Г'ю Гласса (2015)

Дивитися фільм Легенда Г'ю Гласса (2015) в хорошій якості

Легенда Г'ю Гласса (2015)Легенда Г'ю Гласса (2015)Легенда Г'ю Гласса (2015)

Выживший (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Teen
  • 13 квітня 2017 13:43
  • 0
Натурализм жуткий. Кровища течет рекой... Вот нефиг было этим жадным мужикам внедряться в чужие земли и насаждать свои порядки. Мне не нравятся фильмы, в которых мужики убивают, потом убивают их. И весь фильм-жуткие кадры мести, крови и убийств. У нас в стране идет война- и мне дико, что мужчины теряют свои жизни и рискуют, даже и из-за хлеба насущного. Но съемки и динамичность сюжета- все по-голливудски.
  • Daniil
  • 26 грудня 2016 21:34
  • 0
Наверное, лучшего фильма я еще не видел... Не пожалейте времени и посмотрите его...

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.