Легенда Г'ю Гласса (2015)

Легенда Г'ю Гласса (2015) дивитися онлайн

The Revenant

Про фільм Легенда Г'ю Гласса (2015) українською мовою:

США XIX століття. Відважний мисливець Х'ю Гласс разом зі своїм сином та іншими завойовниками нових земель подорожує по незвіданих просторах Дикого Заходу. Після довгих поневірянь і втрат, група виявляється, здавалося б, в безпеці. Несподівано на героя нападає величезний ведмідь, який починає мучити свою жертву. Х'ю відстрілює від хижака, з усіх сил намагається від нього відбитися, але в підсумку отримує смертельні поранення, принаймні, так вважали. Але його син вирішив не кидати рідну людину в лісі й разом з кількома іншими людьми почав тягти його на саморобних ношах, сильно сповільнюючи при цьому швидкість всієї групи.

Один з членів групи по імені Джон Фіджеральд вирішує пограбувати пораненого Гласса. Він вбиває його сина, а його самого кидає в невелику могилу і закидає землею. У Х'ю, здавалося б, немає ніяких шансів на виживання, але він проявляє свій непоступливий характер, волю до життя і бажання помститися кривдникам. Героєві належить боротися з сильним холодом, дикою природою, жахливим болем і дикими племенами індіанців. І все це він робить, щоб знайти і знищити тих, хто забрав у нього все, що він любить. Головна його мета – Джон Фіджеральд, який навіть не здогадується, що Х'ю вижив і йде за ним.
Легенда Г'ю Гласса (2015)

Дивитися фільм Легенда Г'ю Гласса (2015) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Легенда Г'ю Гласса (2015) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Легенда Г'ю Гласса (2015)Легенда Г'ю Гласса (2015)Легенда Г'ю Гласса (2015)

Выживший (2015) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • Teen
  • 13 квітня 2017 13:43
  • 0
Натурализм жуткий. Кровища течет рекой... Вот нефиг было этим жадным мужикам внедряться в чужие земли и насаждать свои порядки. Мне не нравятся фильмы, в которых мужики убивают, потом убивают их. И весь фильм-жуткие кадры мести, крови и убийств. У нас в стране идет война- и мне дико, что мужчины теряют свои жизни и рискуют, даже и из-за хлеба насущного. Но съемки и динамичность сюжета- все по-голливудски.
  • Daniil
  • 26 грудня 2016 21:34
  • 0
Наверное, лучшего фильма я еще не видел... Не пожалейте времени и посмотрите его...

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.